KOLORA Semily – FC Lomnice n. P. 9:2 (7:1)
Napsal uživatel Administrator
Čtvrtek, 26 Červen 2014 16:12

STARÉ GARDY – 110 LET ZALOŽENÍ KLUBU

Hráno 21.6. 2014 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích

Samotné utkání vyhráli domácí v poměru 9:2, zejména kvůli tomu, že měli mnohem více stále aktivních hráčů, kteří i přes věk více než 35 let startují v krajských soutěžích. Čestný výkop zápasu provedl zasloužilý semilský hráč Stanislav Drmla. Jádro domácího týmu tvořila sestava, která na začátku tohoto tisíciletí nastupovala za Semily v ČFL. Většina hráčů byla ve věku 35 až 50 let, výjimkou byl brankář Lomnice Milan Zikmund, který odvážně čelil semilským nájezdům s datem narození v roce 1948.

kolora2014

KOLORA SEMILY 2014: Vlevo nahoře: Štěpánek, Švarc, Czibulka, Dohnal, Doubek, Coufal, Koubus, Bareš, Hubený, Kalous, Pražák - Vlevo dole: Krystan, Grebeníček, Zonyga, Havel, Kubán, Mencl, Petřík.

Hosté se ujali vedení, ale poté už jasně kralovali pohyblivější domácí, kteří poměrně rychle otočili stav na 4:1 a do konce poločasu přidali ještě další tři góly. Hosté naproti tomu

neproměnili penaltu, kterou vychytal brankář Koubus. Ve druhém poločase už domácí hosty trochu šetřili a nechali změnit dres Zonygu a v závěru i Havla.

„S výsledkem a hrou jsem spokojený. Všichni hráči si přijeli zahrát a někteří pozitivně překvapili, protože bylo vidět, že fotbal rozhodně nezapomněli," řekl po zápase trenér domácího výběru Jiří Kalous.

„Domácí byli lepší, my jsme přivezli i několik hráčů, kteří nikdy soutěžně nehráli a někteří zas odehráli turnaj starých gard v Košťálově, takže tím jsme byli trochu v nevýhodě," uvedl za lomnický tým Zdeněk Baudyš.