KOLORA Semily – FC Lomnice n. P. 9:2 (7:1)
Ostatní
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 26 Červen 2014 16:12

STARÉ GARDY – 110 LET ZALOŽENÍ KLUBU

Hráno 21.6. 2014 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích

Samotné utkání vyhráli domácí v poměru 9:2, zejména kvůli tomu, že měli mnohem více stále aktivních hráčů, kteří i přes věk více než 35 let startují v krajských soutěžích. Čestný výkop zápasu provedl zasloužilý semilský hráč Stanislav Drmla. Jádro domácího týmu tvořila sestava, která na začátku tohoto tisíciletí nastupovala za Semily v ČFL. Většina hráčů byla ve věku 35 až 50 let, výjimkou byl brankář Lomnice Milan Zikmund, který odvážně čelil semilským nájezdům s datem narození v roce 1948.

kolora2014

KOLORA SEMILY 2014: Vlevo nahoře: Štěpánek, Švarc, Czibulka, Dohnal, Doubek, Coufal, Koubus, Bareš, Hubený, Kalous, Pražák - Vlevo dole: Krystan, Grebeníček, Zonyga, Havel, Kubán, Mencl, Petřík.

Hosté se ujali vedení, ale poté už jasně kralovali pohyblivější domácí, kteří poměrně rychle otočili stav na 4:1 a do konce poločasu přidali ještě další tři góly. Hosté naproti tomu

neproměnili penaltu, kterou vychytal brankář Koubus. Ve druhém poločase už domácí hosty trochu šetřili a nechali změnit dres Zonygu a v závěru i Havla.

„S výsledkem a hrou jsem spokojený. Všichni hráči si přijeli zahrát a někteří pozitivně překvapili, protože bylo vidět, že fotbal rozhodně nezapomněli," řekl po zápase trenér domácího výběru Jiří Kalous.

„Domácí byli lepší, my jsme přivezli i několik hráčů, kteří nikdy soutěžně nehráli a někteří zas odehráli turnaj starých gard v Košťálově, takže tím jsme byli trochu v nevýhodě," uvedl za lomnický tým Zdeněk Baudyš.

kolora2014a

Ikona SKS – záložník Jaroslav Mencl v akci, v pozadí Leoš Coufal.

SK Semily:

Petr Koubus - Radek Cibulka, Jiří Krystan, Aleš Švarc, Bohumil Dohnal, Štěpán Zonyga, Miroslav Kubán, Jaroslav Mencl, Miloš Doubek, Martin Havel, David Grebeníček, Stanislav Špidlen, Radek Bareš, Leoš Coufal, Marek Hubený, Aleš Vaníček, Josef Petřík ml., Vlad. Štěpánek, Robert Pošta, Petr Koucký a trenér Jiří Kalous.

Fakta:

Branky: Havel 3, Mencl 2, Kubán, Hubený, Grebeníček, Doubek - Syrovátka, Zonyga

Rozhodčí: Jiří Šubrt, Diváků: 110.

Poděkování:

SK Semily tímto děkují mediálnímu partneru klubu - Naše pojizeří – panu Petru Ježkovi. Převzato: www.nasepojizeri.cz

(lp - 23.6.2014)

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net