SK VTJ RAPID Liberec – SK Semily / Košťálov 1:1 (0:0)

SK VTJ RAPID Liberec: Kulich – Bohata, Kadlec, Straka, Noel, Gschwentner, Železný, Hořák, Rybář, Havlišta, Kvítek – Šůma, Vrňata, Košnar, Pop

SK Semily / Košťálov: Vrána(45.Zamastil) – Pácalt (43. Štěpánek), Seifert, Špidlen, Maleček, Lukeš M., Grebeníček, Motejlek, Liška (29. Myslivec), Vancl, Beran - Hradecký O.

Rozhodčí : Vrtal – Trola, Pekař

Branky: ??? – 46. Beran

V rámci sobotního výjezdu zamířilo družstvo dorostu SK Semily / Košťálov na umělý trávník do Libereckého Harcova, kde sídlí a svá utkání hraje Sportovní klub VTJ Rapid Liberec. A domácím se hned od začátku utkání dařilo, aktivně napadalo a ze strany hostů se nedalo hovořit o fotbale, vždyť první střelu, a to je otázka jestli nazývat střelou, vyslali semilští až ve 24. minutě a druhou přidali v minutě 30.. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu, i když se do gólové šance srdnatě propracovával Vancl.

Druhý poločas začal jak nejlépe mohl, po vypracování balónu Motejlkem, posunul Štěpánek Vancla, ten po souboji a pokusu o střelu míč ztratil, ale zkušený Beran byl na svém místě a balón s vypjetím všech sil dopravil do brány – 0:1.

Najednou se dalo říct, že jsme byli lepším mužstvem, ale to netrvalo dlouho, po standartní situaci, kterou jsme zahráli tak špatně, že už hůře zahrát nejde, domácí vyrovnali, 63. minuta – 1:1. Zbytek utkáním byl snahou o udržení nerozhodného výsledku až do zvuku píšťalky hlavního rozhodčího, jehož pohled na situace bránění ve hře, jsou přinejmenším diskutabilní. Podařilo se, a z horké umělé trávy v Harcově odváží tým bod za remízu.

Pozn.: A napsat do zápisu hráče Špidlena, jako Krištova, to je na zopakování zvláštní školy.