SK Semily : Zamastil – Sládek,Seifert, Špidlen, Maleček (73. Lukeš T.) - Grebeníček, Liška (77.Motejlek), Hradecký M. (73.Štěpánek), Vancl - Beran (75. Hájek), Frolík (75.Lukeš M.).

Nový Bor : Reitmajer - Fanta, Janda, Vašíček, Tobrman – Brejcha, Šimon (51. Kašubiak), Engelhart, Ramisch - France, Hochman (51.Holubec)

Rozhodčí : Brož – Linhart, Kadlec

Branky: 40´ Liška, 42´a 73´ Frolík, 47´ Vancl

Na nedělní odpoledne byla připravena naše nejsilnější sestava, která by dle trenéra přehrála i sobotní Skalici, což o to, nejsilnější být může, ale míč je kulatý a zápas začíná 0:0 a Tanvaldsko“ by mohlo vyprávět, jak nám vyprášilo kožichy. Tak určitě...

Začátek zápasu začal pod taktovkou SK Semily, které více méně nepouštěly soupeře k žádným akcím, a využita byla jen půlka hřiště, což naplat hra se vcelku dařila, ale bez gólové efektivity, tak že domácí začali ubírat na svém tempu a k občasným výpadům na soupeřovu půlku se tak dostalo i mužstvo FC Nový Bor, naštěstí bez střelecké úspěšnosti a ten zbytek pochytal, v brance jistý, Honza Zamastil. Naštěstí ve 39.min.se podařilo nejprve po akci Berana, Vancla a Sládka skórovat Liškovi - 1:0, aby ve 42.min účet poločasu uzavřel z penalty, po zákroku na Hradeckého M., snajpr Frolík - 2:0.

Druhý poločas začal mnohem lépe než první, a tak po nádherné fotbalové lahůdce v podobě přihrávky Grebenička skóroval pravidelný střelec Vancl – 3:0. Bohužel po standartní situaci v 51. minutě se k hlavičce dostal Ramisch a tečí hlavou přehodil bezmocného Zamastila v brance domácích – 3:1. V tuhle chvíli převzalo na chvíli převahu mužstvo z Nového Boru, moc dlouho mu to ale nevydrželo a v 73. minutě pojistil výsledek opět Frolík, po parádním průniku a přihrávce od Matěje Hradeckého - 4:1, s tím, že má splněno a mohl být střídán. Do utkání se tak dostali ostatní borci z naší lavičky, kteří motali do konce utkání soupeři hlavu, a tak byl očekáván závěrečný hvizd píšťalky hlavního rozhodčího. Za pěkný fotbalový zážitek v tomto utkání všem hráčům děkujeme.