Slovan Hrádek - SK Semily 2:3 ( 0:1)
Dorost
Napsal uživatel hradecky   
Sobota, 11 Říjen 2014 20:48

7.kolo: SK Semily A dorost

Slovan Hrádek - SK Semily 2:3 (0:1)

Sestavy:

SK Semily : Zamastil – Pácalt, (75.Štěpánek), Seifert, Špidlen, Maleček - Lukeš T., Grebeníček, Hradecký M., Motejlek - Frolík, Lukeš M.

Branky: 33´ Tomáš Lukeš, 78´a 81´ Martin Lukeš


Rozhodčí : Vokřínek – Mačíř, Bartončík

Sobotní dopoledne na stadiónu v Hrádku nad Nisou přineslo nejen góly, ale taky pár infarktových situací, hlavně pro realizační tým SK Semily, ale konec dobrý, všechno dobré, a že se někdo netrefí během zápasu do brány, no dyť je to kopaná.

Od začátku utkání jsme byli lepším celkem, kdy se střídala jedna šance za druhou a prakticky stejný byl i vždy neúspěšný střelec, a to v podobě výborně hrajícího, ale neproduktivního Lukeše M.. Co není, může být, zápas končí v 90. minutě, a to je příběh i toho dříče. Další šance byla na kopačkách skvělého Frolíka, který orazítkoval tyč a dále bojoval se soupeřem, který se ho snažil zastavit jakýmkoliv způsobem. V dalších šancích Lukeš T., Sefeirt po zahrávaném rohu také minul a takhle to pokračovalo do 33. miunuty kdy si na standartku seběhnul Lukeš T. a proměnil – 0:1. Situaci našemu týmu ulehčil hostuijící Pavlišta, který v 41. minutě musel opustit hřiště z důvodu červené karty. Hvizd rozhodčího a do kabin se šlo za příznivého stavu pro náš tým, co na plat, že to mohlo být 5:0.

Druhý poločas byl ale nebe a dudy poločasu prvního, domácí na nás vlétli, několikráte musel zachraňovat výborně chytající Zamastil, jindy jistý Seifert, tradičně v hlavičkových soubojích jistý Špidlen a další. To už se ale tolik nepodařilo v 64. minutě kdy hosté vrátili do šestnáctky vybojovaný balón a proměnili – 1:1. Aby byl obrat dokonán, tak výborně hrající Lukeš T. musel hasit únik domácího hráče, a to za cenu červené karty, stav hráčů na hřišti se vyrovnal. Ovšem co se nevyrovnalo, bylo skóre, kdy domácí posilněni gólem a vyloučením zasadili našemu týmu další úder 67. minuta – 2:1. V 70. minutě jsme poslali na hřiště Štěpánka a začali jsme jezdit po pr*delích.

Nejprve v 78. minutě poslala po výborné hře Štěpánka s Motejlkem, vyslal Hradecký centr na Lukeše M., který se tentokráte nemýlil – 2:2. A makalo se dál a opět Štěpánek, tentokráte se Špidlenem vyslali Frolíka, který vymotal gólmana a Lukeš M.mohl zakončovat – 2:3.

V posledních minutách byli domácí zbytečně podráždění, což odnesl náš kapitán Seifert, který sledoval poslední minuty z lavičky. Na závěr zakopnul Frolík balón a mohlo se jet zpátky k Jizeře.

Na nervy, ale jinak odmakaný zápas, se šťastným koncem pro náš tým.....

Leoš Vég, Vladimír Mařan

Aktualizováno Úterý, 14 Říjen 2014 11:22
 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net