Slovan SK Semily - Sokol Ruprechtice 2:0 (1:0)

SK Semily : Zamastil (45.Vrána) – Motejlek (78.Pácalt), Seifert, Špidlen, Maleček (78.Štěpánek) - Sládek, Liška, Hradecký M., Grebeníček- Frolík (58.Beran), Lukeš M. (58. Vancl)

Sokol Ruprechtice: Jedlink- Pokorný, Kušnirák, Feri, Šrajbr M., Jiránek, Brabec, Rampáček, Chwiedziuk, Šrajbr L., Neumann (Hejduk, Novotný, Richter, Grujoski, Koudelka)

Branky: 25´ Sládek, 68´Vancl

Rozhodčí : Brož – Trdla, Ouředník

ŽK : 1:2

Příjemné počasí o třetí říjnové neděli lákalo diváky na utkání Semilského dorostu proti hostům z Ruprechtic. Domácí, leč výsledek hovoří jasně, se spíše fotbalem trápili, než bavili. Ne nadarmo se soupeř před tímto zápasem pohyboval na druhé příčce tabulky.

První půle byla z naší strany plna nepřesností, kombinačních zmatků, bez důrazu, bez chuti něco zahrát, naproti tomu soupeř hrál, to co potřeboval a co mu stačilo. Jediný svěží vítr v prvním poločase přišel s průnikem přes celé hřiště, realizovaný Špidlenem, protože hostujícímu hráči nezbývalo nic jiného než zastavit našeho hráče za každou cenu, byla z toho penalta, a my měli radost z proměnění – 25. minuta Sládek – 1:0. Poločas pokračoval hrou hlavně ve středu hřiště, kdy občas zahrozilo jedno či druhé mužstvo, ale spíše hostující mužstvo. Vedení o gól jsme si v poločase již vzít nenechali, a tak se mohlo jít do kabin.

Druhý poločas začal tam, kde skončil ten první, a proto trenér domácích již z kraje druhého poločasu reagoval na nevýraznou hru dopředu, což odnesl střídající Frolík s Lukešem, které vystřídali Svojkovští snajpři Vancl – Beran. Po jejich příchodu se obraz hry změnil a my se začali dostávat do šánci.. První jmenovaný dokázal skórovat již pár minut svého pobytu na hřišti, když zužitkoval krásný centr Hradeckého a hlavou rozvlnil síť podruhé – Vancl – 2:0. Poločas však nekončil a soupeř stále zkoušel prolomit bezbrankový stav na jeho kontě, což řešil bezchybně Vrána, stejně tak hrál výborně neúnavný Grebeníček a vzadu jistota v podobě kapitána Seiferta.

Věříme, že ti co se nedostali v tomto utkání na trávník, chytí svoji šanci za pačesy, třeba již v příštím utkání.