Semily : Zamastil – Maleček (70. Myslivec), Seifert, Špidlen, Lukeš T. (61. Hradecký O.) - Sládek (70. Pácalt), Liška, Hradecký M., Grebeníček (66. Lukeš M.) - Beran (70. Štěpánek), Frolík.

Doksy : Frýdek - Karas, Horčík, Balík, Doubrava Jakub, Věchet, Šimon,Doubrava Jan, Kněžour, Semecký (70.Bartošovič), Paramout

Rozhodčí : Frýda – Hnětynka, Urbánek

ŽK: 0:2

Branky: 1´ Frolík, 7´a 70´ Liška, 16´Špidlen, 66. Sládek, 74´Seifert, 78´Hradecký M., 83. Štěpánek - 43. a 89. Kněžour

Po nešťastném zápase v Turnově (pro ty co tam byli), jsme za příjemného skoro letního počasí přivítali hosty z Doks, kteří zkazili chuť fanouškům semilského fotbalu den předem, remízou s místním A týmem.

Tým dorostu však nenechal nikoho na pochybách, kdo bude pánem na hřišti a hned v 54. sekundě po zahraném rohu „na krátko“ centroval Liška před bránu a dlouhán v našem týmu Frolík hlavou zavěsil - 1:0.

O pár minut později se stav opět měnil a to po té, kdy Špidlen ukopnul balón, který svojí rotací nikdo ze soupeřů neodkopnul a Liška střelou ze své levačky rozvlnil síť podruhé – 2:0. A netrvalo dlouho a Špidlen nejprve rozvlnil své kadeře při sprintu na soupeřovu bránu, kde si to ťuknul s Hradeckým, který ho nádhernými jeslemi bránícímu hráči uvolnil do jasné tutovky a Špidlen se nemýlil – 3:0. Nešťastníkem utkání byl, krom soupeřova týmu, domácí útočník Beran, který byl asi dvacetkrát ne-li třicetkrát sám před gólmanem a buď mu dal vyniknout parádním zákrokem, trefil břevno, ukopnul si balón, nezakončil, prostě zápas blbec, ale hlavu vzhůru jednou se snad trefíš;-). Nicméně hosté svůj zápas nevzdali a ve 43´minutě snižovali na - 3:1. A šlo se do kabin ......

Druhý poločas, ale nastoupilo jiné mužstvo neb soupeř dostal kartáč a začal hrát lépe, protože našim hráčům se přestávali dařit kombinace, což začalo znervózňovat domácího kouče, který posílal rozcvičovat jednoho hráče za druhým (ano bylo nás více než v Turnově). Nicméně opory mužstva to vzali na sebe a po souhře Seifert – Špidlen zakončoval v 66. minutě Sládek – 4:1. Lavička si ještě nestihla „plácnout“ a už tam byl další gól v podobě střelce Lišky, kterému centroval Matěj Hradecký – 5:1. Hlavní si ještě nezapsal střelce a dočkal se i náš kapitán Seifert, 73. minuta – 6:1, pak pokračoval v 78. minutě Matěj Hradecký po přihrávce od Lišáka na 7:1, aby poslední gól domácích vstřelil Štěpánek, po dlouhém centru Seiferta a přihrávce Frolíka – 8:1. A pak jeden pro útěchu z nohy soupeře, který to neměl vzhledem ke své marodce a kvalitě domácích borců vůbec lehké – 8:2.

Děkujeme všem fanouškům a fanynkám za přízeň.