Jiskra Mšeno - SK Semily 1:2 (1:0)
Dorost
Napsal uživatel hradecky   
Neděle, 09 Listopad 2014 19:16

11.kolo: SK Semily A dorost

Jiskra Mšeno - SK Semily 1:2 (1:0)

Sestavy

Semily : Vrána – Maleček, Seifert, Špidlen, Myslivec (46. Lukeš M.) - Vancl, Hradecký M., Grebeníček, Lukeš T. - Beran, Frolík.

Mšeno: Balatka - Raim, Hartman, Žitka, Filip, Šourek, Vencbauer, Brádel, Pánek, Nguen, Hurych

Rozhodčí : Mikulovič - Havel, Dorď

Branky: 25.Nguen -89. Beran, 90.Seifert

ŽK : 2:1

Sobotní zápas by se dal charakterizovat takto, nad Břízkami slunečno, ve fotbalovém klubu MŠENO – Jablonec nad Nisou zataženo, bouřka, ale popořadě.

Pro poslední zápas podzimu se nám nabízela ne zcela kompletní sestava, podpořená členy týmu, kteří jeli jako správní sportovci podpořit své spoluhráče (někdy rozhodčího a někdy soupeře, že pane Strmisko). Byl připraven perfektní pažit v rámci povrchu hrací plochy „UMT“ a mohlo se jít na to.

Od začátku se sice hrálo na polovině soupeře, ale rychlý povrch, který neměly ani naše tenistky v rámci FED Cupu, nám vůbec nevyhovoval, ale protože máme kvalitní mužstvo, nemá cenu se vymlouvat. Bohužel z tlaku našeho týmu byla naopak inkasovaná brankaz 25´minuty z nohy Nguyena – 1:0. Od té doby začal boj o vyrovnání, do konce poločasu si více šancí vypracovalo domácí mužstvo, protože řekněme si to na rovinu, náš mančaft nepočítal s tím, že bude prohrávat, navíc jak se pokusit dát gól když snajpr Beran urve podrážku své pravé kopačky.

Do druhého poločasu dělá trenér jedinou změnu, a to na postu Tondy Myslivce kam posílá Martina Lukeše. Začíná boj s časem, psychikou, hrací plochou, rozhodčím, protihráči ..... Soupeř nicméně nečeká zalezlí na své půlce a snaží se zvýšit, kolikráte tak hasí svými hlavičkovými souboji Špidlen, jinde uplatní svoje kvality Seifert, stejně tak nenápadný, ale o to více platný Maleček, ve středu hřiště maká neúnavný dříč Grebeníček, který asi zrovna nepadl do oka panu hlavnímu, ale pro tým makal víc než dost. Několik nepříjemných situací musel řašit i samotný Vrána a někdy buďme rádi za koncovku domácích borců, páč už mohlo být také „po zápase“.

Nicméně, kdo nic nedělá nic nezkazí, tudíž jednou udělá chybu Tomáš podruhé David, ale vždycky musíme jít za společným cílem, a to se v sobotu naplnilo bezezbytku. Pomezní rozhodčí (trenér měl samozřejmě zapnuté svoje stopky, jako každé utkání) nám hlásil zbývající čas do závěrečného hvizdu, mezitím Seifert orazítkoval břevno, vzápětí podruhé, valil se jeden útok za druhým, ale stále bez efektu, další dvě tyče, standartní situace, rohy, ale stále né a né ta sladká tečka v podobě branky a vyrovnání. V posledních minutách bylo prakticky celé naše mužstvo (včetně diváků) na půlce soupeře (jinde se nehrálo) a drtilo domácí mužstvo, až to přišlo v 89´minutě v podobě vyrovnávací branky Berana – 1:1. Žádné radování, okamžitě splnit pokyny trenéra, tedy vystartovat na hráče po rozehrání a opět všichni před branku soupeře a kdo jiný by měl ukončit podzim než kapitán mužstva a tahoun Seifert – 1:2.

A chcete znát situace před našimi brankami, závar před brankou, všichni skáčou, padají, snaží se trefit balón, u obou gólovek jak přes kopírák.

Tak nyní se již odměnit za vcelku vydařený podzim a začít makat, aby jaro bylo ještě lepší.

Děkuji celému týmu včetně náhradníků, zraněných, nehrajících za tenhle výkon, byla to ta nejlepší odměna za bojovnost a vytrvalost ve vašem snažení.

Leoš Vég, Vladimír Mařan

Aktualizováno Pondělí, 10 Listopad 2014 20:09
 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net