FC Nový Bor, o.s. - SK Semily 3:0 (1:0)
Dorost
Úterý, 05 Květen 2015 11:59

Po vítězství nad Nový Borem v podzimní části jsme si na soupeře věřili i na jejich domácí půdě, která byla v jarní kvalitě, nicméně shodná pro obě mužstva. Co bylo víc než nepříjemné bylo více než zimní počasí, ale opět shodné pro obě mužstva. Po minulém remízovém utkání jsme chtěli i přes venkovní zápas sebrat na hřišti Nového Boru všechny body.

Prvních deset minut tomu i nasvědčovalo, byli jsme aktivnější, dokázali jsme podržet míč a vytváří si první šance, které ovšem kryl bez problému domácí brankář J.Reitmajer. Ve 13.min zahrává soupeř první rohový kop a J.Hochman i s přispěním štěstí v podobě teče, prostřeluje Zamastila v bráně – 1:0. Do poločasu se hraje vyrovnaná partie a dokonce se několikrát pokoušíme o vyrovnání. Soupeři se v závěru poločasu nedaří rozehra a hrozí zejména z dobře zahrávaných standartních situací.

Do druhého poločasu vstupujeme s několika dobrými příležitostmi, branku se nám, ale nedaří. To naopak soupeř má šanci J.Hochmanem zvýšit vedení, ale v cestě mu stál vystřídaný Vrána na postu gólmana. Dále pokračuje hra plná nepřesností na obou stranách, ale na nás se více projevuje nervozita z nepříznivého vývoje utkání. To se bohužel ještě zhorší po chybě Frolíka, kdy nejprve májí hosté rohový kop a následně standartka dva metry před rohem. Hostující hráč to dobře kopnul, pomohl vítr a náš gólman i přes zvolání „mám“ ...neměl - 2:0. Do konce zápasu mají obě mužstva ještě po jedné šanci a až v 87.min po samostatném nájezdu přidává poslední gól zápasu domácí M.Spilka – 3:0.

Leoš Vég, Vladimír Mařan, Jiří Hradecký

Sestavy: SK Semily: Zamastil (45. Vrána) – Špidlen, Maleček, Pácalt, Lukeš T. (55.Strmiska), Liška (55. Štěpánek), Motejlek, Hradecký M. (55. Hradecký O.), Vancl, Frolík , Morávek D.(45.Lukeš M.). Nový Bor:: Reitmajer - Kašubiak, Fanta, Vašíček, Tobrman, - Engelhart, Janda, Spilka, Šimon (60.Molnár) - Hochman, France (81.Čech)

Rozhodčí : Bahník, Zlatník, Klimt