FK Sedmihorky - SK Semily 0:11 (0:6)
Dorost
Napsal uživatel hradecky   
Středa, 02 Září 2015 20:35

Souhrn 13.kola KP U19 Libereckého kraje

Občanské sdružení FK Sedmihorky - SK Semily 0:11 (0:6)

Po včerejším zápase možná někteří „Sedmihoráci“ říkají, že u nich byla pouť, protože takovej kolotoč, tam nikdy jindy než o pouti nebyl (ona tam nikdy nebyla ani ta pouť), ale na kolotoč ze zápasu s SK Semily jen tak nezapomenou:-) Začátek utkání byl v mých očích vyrovnaný a přiznám se, že jsem měl obavy, jak nás domácí pokopou, protože hra tělem byla kvalitnější než u hokeje. Naštěstí tento způsob hry vydržel jen 8. minut (a i ty se hráli na soupeřově půlce). Další minutu měl totiž na kopačkách hostující Hradecký, který se prokličkoval ze středu hřiště a vstřelil první gól Sk Semily v naší kategorii v novém ročníku 0:1. Od té chvíle jsme převzali otěže zápasu, což potvrdil od začátku makající (až do doby vystřídání) Martin „Živočich“ Lukeš, který v 17. minutě zvyšoval na 0:2. Hra pokračovala přesně pár minut, jak se říká, a z rohového kopu Sládek servíroval Hradeckému, psala se 14. minuta 0:3. Naše mužstvo ovšem nepolevovalo, ba naopak jsme se rozehrávali, a tak se stalo, že nějaký ten vstřelený gól byl přehlédnut, ale naštěstí tyto situace a možné křivdy naše mužstvo ustálo a góly jsme dávali takové, aby o nich nikdo nepochyboval, stejně jako v 23. minutě Vancl 0:4. Ve 42. minutě byla vidět pěkná akce začínající u skvěle fyzicky připraveného Motejlka, který po straně poslal Morávka, který přesprintoval všechny domácí hráče (i hostující) a centrem před bránu vyzval ke skórování Lišku 0:5. A opět uběhlo pár minut a měnilo se skóre. Tentokrát ve 44. minutě vybídl Lišku ke skórování Motejlek z přímého kopu a jejich spolupráce měla gólové zakončení 0:6. Druhý poločas začal skvěle pro Tomáše „Houbaře“ Lukeše, který měl akce přes kopírák, napadat rozehrávajícího hráče, vzít mu balón, nechat se faulovat a dát pencli, což bylo ve 47. minutě 0:7 a 71. minutě 0:8. Mezi tím jsme vystřídali a poslali na hřiště čerstvé síly, což bylo pro soupeře už na ručník, protože s příchodem, doufejme uzdraveného Dominika „Ivana“ Seiferta, šance na nahlédnutí na naši polovinu se soupeři rozplynula. V 79. minutě se zopakovali spolupráci Liška s Motejlkem, kteří předvedli skvělou souhru, kterou zakončil nekompromisní dělovkou ze 35 metrů (no opravdu nekecám) do vingle právě zmiňovaný Motejlek 0:9. V této chvíli již řádili na trávníku střídající Strmiska s Urbánkem a Myslivcem a právě prvně zmiňovaný Strmiska v 85. minutě po nádherném Motejlkově přímáku zaokrouhlil průběžné skóre na 0:10. No co já vím, tak každý chce dát první a nebo právě desátý gól (a ještě hlavou), je to takový bonus, což věřím pocítí i kabina. Blížil se konec zápasu, ale „Houbař“ Lukeš ještě neměl vstřelený hattrick, což by byla škoda (i pro kabinu). A tak křečemi zužovaný Morávek poslal v 90.minutě nádherný pas před branku kde se završilo skóre SK Semily na 0:11 a Lukeš završil svůj výkone hattrickem.

Sestava SK SEMILY: Zamastil (45. Vrána) – Sládek, Maleček, Motejlek, Pácalt (55. Seifert), Liška, Hradecký M. (65. Strmiska), Lukeš M. (Urbánek), Vancl (Myslivec), Morávek, Lukeš T.

Branky: 9. Hradecký Matěj, 17. Lukeš Martin, 19. Hradecký Matěj, 23. Vancl David, 42. Liška Martin, 44. Liška Martin, 47. Lukeš Tomáš, 71. Lukeš Tomáš, 79. Motejlek Jan, 85. Strmiska Martin, 90. Lukeš Tomáš

Rozhodčí: Vydra Jan - Linhart Martin, Trdla Filip

Diváků: 20

Hvězdy zápasu: Zamastil, Vrána, Veg, Mařan

Leoš Vég – trenér mužstva Vladimír Mařan – vedoucí mužstva

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net