SK Semily – FK Pěnčín/Turnov 3:6 (2:2)
Napsal uživatel Administrator
Čtvrtek, 02 Srpen 2012 07:05

Přípravné utkání začalo pro hosty studenou sprchou, když v osmé minutě po dvou přesných trefách Hrma ze standartek prohrávali 2:0. Snížení přišlo po čtvrthodině, když turnovští po dvou tyčích dopravili míč za záda bezmocného Koudelky. Ve 25. minutě hostující útočník trefil z vápna přesně k tyči a vyrovnal – 2:2. Na konci prvního poločasu promarnil velkou příležitost Buček, když po samostatném úniku mířil mimo tyče odkryté branky Hyky.

Start do druhé půle měli opět lepší domácí. Po faulu ve vápně penaltu s přehledem proměnil a hattrick uzavřel Hrmo. Soupeř srovnal a zvýšil na svojí stranu během dalších deseti minut. Ke konci zápasu již prostřídaná sestava Semil inkasovala ještě dvě branky od zkušenějšího divizního soupeře.

SK Semily: Koudelka – Kočí, Hrmo, Jung, Bohatý – Veg, Hájek Šulc, Hartman – Ševčík - Buček

Střídali: Prousek, Ottmar, Vlach a Kumprecht, Ježek

Branky SK Semily: 3. (pen), 8. a 49. (pen.) Hrmo, Diváků 100, Rozhodčí: Mařatka

V generálce na sezónu se Semily utkají v sobotu 4.8.2012 od 17-00 na semilském stadionu s FK Velké Hamry.