FK Náchod s.r.o. - SK Semily 0:0 (0:0)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 13 Srpen 2012 08:33

Bodový vstup do sezóny.

Oba týmy byly před nadcházejícím ročníkem pasovány spíše na záchranářské boje. Úvodní duel sezóny začal přesně v tomto duchu.

 

Jak trenér Procházka avizoval, tak se stalo. Semilský nováček vstoupil do čerstvého ročníku divize C oproti generálce s Velkými Hamry se změnami v rozestavení, ale také s aktualizovaným obsazením základní sestavy. Do ní se překvapivě vrátil záložník Jaroslav Vrchovský, který byl dle původních zpráv na odchodu na hostování, v útoku pak nahradil Bučka novic Ježek.

Hlavní postavou hostujícího týmu byl tentokrát gólman Petr Koudelka. Ten už v úvodu zápasu vyhrál psychologický souboj s Malým, který  ze vzájemného souboje ucukl. Po čtvrt hodině strážce semilského svatyně vytáhl úspěšný dvojzákrok proti Srkalovi a Kuťákovi a i další šance končily pravidelně v jeho rukavicích.
Domácí bušili do obrany Semil, ta však hrála překvapivě elasticky a kompaktně. Při neplodnosti hostů  v útoku se tak 250 diváků branky nedočkalo.

„Změny jsem avizoval. Udělali jsme některé přesuny a posuny a defenzivní činnost se hodně zlepšila. S bodem jako takovým jsme samozřejmě spokojeni. Vývoj hry byl ale proti nám. Domácí si možná zasloužili vyhrát i proto, že my jsme byli hodně jaloví ve hře dopředu. Měli jsme sice náznaky šancí, ale ani jednu jsme nedotáhli. Obvykle to nerad dělám, ale musím tentokrát pochválit individualitu. Petr Koudelka v brance pochytal asi tři tutové šance a hodně nás podržel,“ řekl na adresu brankáře SK Semily hlavní trenér.

V příštím kole SK Semily přivítají na svém stadionu Dvůr Králové nad Labem. Hraje se v sobotu 18.8. 2012 od 17-00 hodin.

SK Semily:

Koudelka – Hrmo, Feri, Vlach, Bohatý – Vrchovský (46. Buček), Ševčík, Hájek, Kočí – Hartman (82. Šulc), Ježek (70. Veg)

Fakta:

Diváků: 250, ŽK: 3:3, Rozhodčí: Hrkal (Pha)

Zdroj: www.krkonosskydenik.cz

(lp - 13.8.2012)

 

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net