SK Semily – Dvůr Králové n. L. 0:3 (0:1)
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 19 Srpen 2012 08:47

Nešťastná vysoká porážka.

Smůlovaté utkaní mají za sebou domácí Semily. V zápase byli více než vyrovnaným soupeřem, Dvůr avšak své příležitosti chladnokrevně proměnil,a tak se radoval tří bodů.

V úvodu zápasu se z pravé strany zastřeloval mimo dvorský Čenovský. Poté řídili hru domácí, jenže ve 12. minutě přišel blesk z čistého nebe, když Kilevníkův úkop o břevno zapadl k údivu všech za brankovou čáru – 0:1. Opět se poté snažili domácí a hosté hrozili z nebezpečných brejků v podání Privara nebo Kruliše.

Na začátku druhého poločasu semilský pech pokračoval. Hrmův přímý kop skončil na břevně, stejná situace se opakovala o padesát vteřin později. Poté byla k vidění další standartka Hrma, tentokrát výtečně vytáhl brankař hostí Ulrych. K.O. pro semilské přišlo v 70. minutě, když po rohu hlavou zvýšil Kruliš. Definitivní podobu skóre dokonal pár minut před koncem jinak zajímavého zápasu Kilevník.

SK Semily:

Koudelka – Hrmo, Feri (25. Veg), Vlach, Bohatý – Vrchovský (57. Šulc), Ševčík, Hájek, Kočí – Hartman (74. Buček), Ježek

Fakta:

Branky: 12., 86. Kilevník, 70. Kruliš,

Diváků: 200, ŽK: 0:2, Rozhodčí: Myška – Pechanec, Matějíček, DS: Ploch

V příštím kole SK Semily zajíždějí na půdu fotbalového klubu ze Svitav. Hraje se v neděli 26.8. 2012 od 17-00 hodin.