SK Semily – FK Pardubice, a.s. B 3:3 (1:1)
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 02 Září 2012 18:58

Domácí remízovým králem.

Semily se utkaly zatím s nejkvalitnějším mančaftem v divizi, i když umístění rezervy Pardubic v tabulce tomu předem nenapovídalo. Po nervózní první půli hosté ve druhé koloře unikly o dva góly, ta ale zásluhou Ježka v infarktovém závěru urvala bod.

Ve druhé minutě po pasu z půlky unikl pardubický Janecký a zamířil mimo Koudelkovy tyče. Brankař Semil ve 13- té minutě vytáhl pokus Brychty. Ve dvacáté zlikvidoval střelu Janeckého, následná hlavička stejného hráče mířila mimo. Ve 34. minutě Janecký konečně rozvlnil, pro předchozí faul Novotného ale branka uznána nebyla. Za minutu na druhé straně unikajícího Ježka nedovoleně atakoval Vencl a následnou penaltu pod břevno uklidil (první střelou na branku hostí) Jura Hrmo – 1:0. Vedení vydrželo šest minut, když po rohu srovnal Brychta.

Po změně stran na sebe upozornil navrátilec Zboroň, jeho pokus šel mimo levou tyč branky Zahradníka. Fotbalovou modernu předvedli hosté v 73. minutě, akci na jeden dotek zakončil pod břevno Kakrda. Za tři minuty výstavní střelou do šibenice zvýšil střídající Klátil – 1:3. Naději pro Semily vykřesal forvard Ježek v 86. minutě – 2:3. Stejný hráč zajistil remízu v nastavení, když dopravil do sítě odraženou Vlachovu střelu – 3:3.

SK Semily nyní čeká dvakrát výjezd na hřiště soupeřů, nejprve hrají 8.9. 2012 v Bobrovicích, o týden později se představí v Ústí nad Orlicí.