FK Dobrovice - SK Semily 2:0 (2:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 10 Září 2012 06:22

V prvním poločase byli hosté nadstandardním divizním soupeřem. Hráči jako Vladyka, Zbončák, Ansuma ukázali své přednosti. Ve druhé půli hostujícím Semilům chybělo krapet štěstí ke vstřelení minimálně kontaktního gólu.

V sedmé minutě exligista (Liberec, Sparta, Slávie, Brno) Zbončák nacentroval na Ansumu a ten rozvlnil síť za Koudelkou – 1:0. Za 4 minuty pálil vedle Božko a ve 13.minutě pálil opět vedle Pěnička. Ve 24. byl ve vápně faulován domácí Tůma a následný pokutový kop vyrazil hostující Koudelka na roh. Po něm nekoncentrovaní hosté obdrželi druhý gól od „bartrance“ Bonyho Wilfrieda – 2:0. Po dalších šancích domácích měl na kopačce snížení Kázmer, avšak jeho šance se neujala.

Ve druhé půli začal úřadovat Kuba Veg. První přihrávku zblokoval obránce domácích, další za 10 minut odvrátil golman Bartoš. Semilům se tak bohužel nepodařilo vstřelit kontaktní gól a návrat do hry.

„Domácí v prvním poločase velmi dobří, avšak za druhou půli a předvedenou jsme si myslím bodík zasloužili“ uvedl po zápase Ing.Josef Soukup – sekretář SKS.

V příštím kole zajíždí SK Semily na půdu Jiskry Ústí nad Orlicí. Hraje se v sobotu 16.9. 2012 od 16-30 hodin.

SK Semily:

Koudelka – Hrmo, Feri, Vlach, Bohatý (46. Ševčík) – Veg (87. Čivrný), Hájek, Hartman, Kočí – Ježek, Kázmer (46. Zboroň)

Fakta:

Branky: 7., 24. Ansuma; Rozhodčí: Myška – Melichar, Duchoň, DS: Hamouz. ŽK: 0:2. Diváci: 110.