Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Semily 3:0 (1:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 17 Září 2012 12:35

Úvod zápasu se povedl lépe hostům. Ti i bez virózou skolených Vega a Hartmana začali aktivně, ale vedení se paradoxně po, pro Semily, nešťastné brance, ujali domácí. Ústí si vytvořilo  v závěru první půle soustavnější tlak, ale více gólů už nepadlo i proto, že většina zápasu probíhala v území mezi oběma vápny.

Po změně stran začali aktivněji opět Semilští. Jejich tlak korunoval po hodině hry střelou do břevna Ježek. Míč se následně odrazil k brankové čáře, ale rozhodčí gól neuznal. Místo vyrovnaní tak kolora cítila pocit křivdy a naopak inkasovala. Iniciativu opět převzali domácí a zejména zásluhou Smejkala a Falty si začali připravovat jednu šanci za druhou.

Ústečtí náskok zvýšili v 72. minutě, kdy nejlepší hráč hostů Hrmo udělal chybu na půlící čáře a Ústí z brejku znásobilo svůj náskok. Semily otevřely hru, ale jejich hra vabank už ke zdramatizování nevedla a favorit duelu nakonec naopak svou třetí trefou pečetil vítězství.

Jan Brett, asistent trenéra: "Výsledek zní jednoznačně, ale je to pro nás trochu kruté. I domácí před našim výkonem smekli. Srazily nás dvě nešťastné věci - neuznaný gól a chyba před druhou brankou. Klíčové zápasy nás ale čekají nyní."

SK Semily:

Koudelka – Vrchovský, Hrmo, Feri, Kočí – Ševčík (77. Kysela), Hájek (84. Čivrný), Vlach, Hartman – Ježek (77. Kázmer), Zboroň.

Fakta:

Branky: 28. Kukla, 73. Knápek, 88. Falta. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 1:1. Diváci: 170.

V příštím kole SK Semily hostí dalšího nováčka divize C – Lhotu pod Libčany.  Hraje se v sobotu 22.9. 2012 od 16-30 hodin.