SK Semily – Sokol Lhota p. Libčany 2:2 (1:1)
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 23 Září 2012 13:48

Domácím není souzeno vyhrát.

Ztráta bodů pro domácí. Vlastní vinou i neuměním sudí promarnili šanci přeskočit v tabulce zápasového soupeře a posílit si sebevědomí před dalšími divizními boji.

Lépe začali lhotečtí. Ve 4.minutě se proháčkoval Bednář a tváří tvář Koudelkovi byl úspěšnější semilský kapitán. Za tři minuty centroval Veg, Hartmanovu hlavičku v pádu vytěsnil brankař Martinský. V úvodních gólovkách tak vyhráli brankaři svých týmů. Ve 14. minutě centroval do vápna Hrmo, Feri hlavičkou těsně nedosáhl. Za dvě minuty se vytočil okolo dvou obránců Vlach, posunul na Hájka, který placírou uklidil přesně za tyč – 1:0. Ve 20. minutě se hosté dostali ke spornému přímému kopu který zahrával Motyčka, u vyraženého balónu od Koudelky byl nejdříve Ročín, a ten pohodlně srovnal – 1:1. Ve 31. minutě pálil opět Ročín, nebezpečnou střelu, která v letu zaplavala, vytáhl nad Koudelka. Na druhé straně centroval Veg, hlavička Ševčíka šla nad.  Střela Vlacha z 42. minuty neměla potřebné parametry. V samotném závěru poločasu při strkanici neudržel nervy na uzdě hostující Bednář a za úder protihráče do obličeje byl vyloučen.

Úvod poločasu měli opět lepší hosté. Obrovskou příležitost zachránil Koudelka, když střelu Polyakova z malého vápna vyrazil nad. V 58. minutě si vybojoval míč Ježek a střelou o tyč zvýšil na 2:1 pro Semily. Relativní klid domácím utnula 71. minuta. Dlouhý aut nešťastně prodloužil do svého vápna Feri, a ten nůžkami uklidil do sítě podruhé Ročín – 2:2. V 77.minutě si pas do vápna pokryl Zboroň a přes stopera hostí uklidil míč do sítě. Pomezní poté utíkal ke středu, domácí se radovali, ale hlavní sudí Hrkal po několika vteřinách a k údivu všech přítomných píská nedovolenou hru semilského útočníka. Hosté v závěru, i přes nastřelenou tyč, šetří čas a na konec si odvážejí bod za remízu.

V příštím kole Semily zajíždí na půdu týmu SK Holice.