SK Holice - SK Semily 1:2 (0:1)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 01 Říjen 2012 08:26

Tři body z Holic.

V souboji nováčků čekajících na první vítězství uspěl ten hostující. Semily nesehrály nejlepší utkání v letošním roce, ale to nejdůležitější konečně mají. Z Holic si vezou hráči vítězství a velkým pozitivem je také to, že neztratili kontakt se středem tabulky.

 

Semily do zápasu vstoupily se záložníkem Kanavalem, jenž sezonu začínal v Turnově. A byli to právě hosté, kteří začali aktivněji. A odměny se dočkali brzy. Už v deváté minutě nasměroval míč do sítě Veg a kolora se ujala vedení. V dalším průběhu se hosté snažili hrát ofenzivně a kombinačně, ale jejich přechodová fáze často vázla na nepřesné přihrávce a tak se do větší šance hosté za poločas už nedostali. Domácí tým se na druhé straně prezentoval hlavně standardními situacemi, které však vyzněly také naprázdno.

I do druhé půle vstoupily aktivněji Semily. Dvě nadějné příležitosti ale neskončily brankou a tak zahřmělo na druhé straně. Ztráta ve prostředku hřiště a následný trestňák předcházely vyrovnávacímu gólu. I hosté ale využili standardní situace. V 64. minutě si stoupl ke své tradiční disciplíně Hrmo a z hranice 30 metrů překvapil všechny přímou střelou, po které se hosté znovu ujali vedení. Závěr zápasu pak vyzněl jasně pro domácí, ale Semily si už vítězství i s kapkou štěstí pohlídaly.

Miroslav Procházka, trenér SK Semily: "Za body jsem spokojený, ale když vezmu předcházející zápasy, třeba se Dvorem nebo ve Svitavech, tak musím říct, že jsme už hráli mnohem lépe. Ale důležité je, že máme tři body. To se počítá!"

SK SEMILY:

Koudelka – Hájek, Hrmo, Feri, Bohatý – Vrchovský, Vlach, Kanaval (84. Močkovský), Kočí – Ježek (68. Kázmer), Veg (75. Zboroň)

FAKTA:

Branky: 8. Veg, 64. Hrmo. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:2. Diváků: 150.

Zdroj: www.krkonosskydenik.cz

V příštím kole Semily hostí FK OEZ Letohrad.

lp-1.10.-2012
 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net