SK Semily – FK OEZ Letohrad 0:1 (0:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 08 Říjen 2012 13:43

Viditelný rozdíl v kvalitě mužstev byl z kraje jasný. Tým patřící do ČFL byl lepší. Ve druhé půli po ustání tlaku OEZ a akcích domácí poškodil semilské sudí Villhelm. Dvě červené karty jsou toho jasným důkazem.

V úvodu měli hostující Sekal a Bíro na noze dvě gólovky, budoucí hrdina zápasu, kapitán Semil brankař Koudelka byl proti. Ve 14. minutě po pěkné kombinační Semil akci zamířil nad Vlach. Po chvíli byl k vidění závar v domácí obraně, který vyřešil odkop Bohatého. Ve 24. minutě střelu Vlacha s námahou vyrazil Volšík. Podobná situace byla k vidění o deset minut později, opět byl šťastnější brankař hostí.

Hned po půli pohrdl gólovou Feri, centr Kanavala poslal nad. Podobně si vedl Strassmeier na druhé straně. V 68.minutě byl odpískán zajímavý pokutový kop proti domácím, který Koudelka Vanišovi vyrazil. V nádechu akcí Semil zaškodili sudí, po šlapáku na Feriho hra pokračovala a hosté se střelou z vápna zásluhou Kabourka ujali vedení 0-1. Protesty Feriho znamenaly červenou. Závěrečné pokusy o zteč Letohradu byly neúspěšné, naopak v prodloužení po brejku hostí, byl obranný zákrok Hrma potrestán druhou červenou kartou domácích.

V příštím kole SK Semily zajíždí na půdu lídra tabulky, SK VIKTORIE Jirny.