SK Semily – Jiskra Ústí nad Orlicí 1:0 (0:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 15 Duben 2013 13:01

Jarní záchranná akce Semil se rozjela. Aktuálně čtvrtý tým divize C Ústí nad Orlicí podlehl semilským po výborném výkonu a domácí si zaslouženě připsaly tři body.

V 8. minutě se zastřeloval do boční sítě soupeře Buček. Ve 21. minutě vystřelil ústecký Vaňous, brankař domácích Koudelka byl na místě. Podobný průběh mela následná akce záložníka Hudce. První půle po několika akcích obou soupeřů skončila smírně.

Z kraje druhého poločasu ze standartky pálil nad Hrmo. Poté zaúřadovalo „aprílové“ počasí a hrálo za prudkého větru a deště. Šanci Bučka z 57. minuty vyrazil brankař hostí Krátký. Za minutu proměnil svoji příležitost záložník Vlach – 1:0. Následný pokus hostujícího Kukly byl neúspěšný, stejně jako střela Hudce o pět minut později. Trestný kop Hrma deset minut před koncem zápasu mířil nad, a tak zápas skončil jednobrankovým vítězstvím domácího mužstva SK Semily.

„Byli jsme aktivní celý zápas a zopakovali jsme kvalitní výkon proti Dobrovici. Takovými týmovými výkony musíme pokračovat k dalším bodovým ziskům, už středeční dohrávka proti Svitavám bude velmi důležitá“, uvedl po zápase trenér domácího týmu Miroslav Procházka.