SK Semily – TJ Svitavy 2:1 (1:1)
Napsal uživatel Administrator
Čtvrtek, 18 Duben 2013 18:33

18. kolo divize C hráno 17.4. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

V divizní dohrávce se v Semilech předvedl velmi kvalitní mančaft divize C, který ke své smůle pohrdal svými gólovými příležitostmi. Semilským se vedlo v brejkách a také jim vycházel tzv. „prešovský beton“. Zápasu by spíše slušela remíza, ale tři body v záchranářské akci Semil mají proti silným Svitavám velkou cenu.

Z kraje slibně pálil semilský bek Bohatý, brankař Svitav Ehrenberherger střelu do šibenice vyrazil. Poté vylapal Koudelka Brůnu. Muž zápasu, svitavský záložník Seidler vyslal ve 14. minutě Beleje, který v jasné příležitosti selhal. Skóre otevřel ve 24. ex-ligový hráč pražské Slavie Ivo Svoboda, když si poradil s propadlým míčem za obranu a k levé tyči nedal Koudelkovi šanci – 0:1. Obrovskou šanci promarnil hostující Svoboda o deset minut později, Seidlerův centr před poloprázdnou branku Semil poslal mimo. Poté zafungovalo klasické nedáš-dostaneš. Za bojovné Semily unikl Buček, jeho sražení před velkým vápnem bylo ohodnoceno hlavním rozhodčím jako nedovolené a následným přímým kopem k tyči srovnal Hrmo – 1:1.

Po změně stran „pro změnu“ unikl Buček, z pravé strany a klasickým angličanem o tyč dostal domácí tým do vedení – 2:1. Poté se dlouze hostující Svitavy dostávali do šancí, které Svoboda, Seidler ani Brůna neproměnili. Naopak před koncem zápasu unikající Buček v dobré příležitosti přestřelil.

Zápas se silnými Svitavami tak skončil výhrou domácího týmu SK Semily, který nyní čeká další důležité utkání ve Lhotě pod Libčany.

SK Semily:

Koudelka – Hartman, Hrmo, Brett, Bohatý – Veg (79. Vrchovský), Hájek (69. Hájek), Vlach, Černý – Ševčík (88. Močkovský) – Buček

Fakta:

Branky: 43. Hrmo, 47. Buček – 24. Svoboda

Rozhodčí: Haleš - Novotný, Staněk, DS: Holý, ŽK: 3:5, Diváků: 230

V příštím kole SK Semily zajíždějí na půdu Sokola Lhota pod Libčany, hraje se 20.4. 2013, 14-30.