SK Semily – SK Holice 2:4 (2:1)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 29 Duben 2013 06:18

23. kolo divize C hráno 27.4. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích

Totální kolaps postihl semilské fotbalisty. V duelu s poslední Holicí ještě uhráli první poločas, ve druhém po hrubých individuálních chybách ztratili nesmírně potřebné body vedoucí k záchraně.

Jakoby zápas předznamenala 6-tá minuta. Holický Kroutil po propadeném míči skákavou a nebezpečnou střelou vystrašil Koudelku. V 9. minutě po rohu Hrma ve vápně promáchl Vrchovský. Za minutu spálil tutovku Buček, když osamocen ve vápně pálil nad. První šok přišel ve 24. minutě. Starý od brankové čáry předložil Krpatovi, který pohodlně rozvlnil – 0:1. Ve stejné minutě pálil z 25-ti metrů těsně nad Papoušek. Za dalších pět minut Buček po své akci střílel mimo. Standartku Hrma z 36. minuty vyhlavičkoval z prázdné brány Chvála. Srovnání přinesla 38. minuta. Buček si ve výskoku poradil s brankařem Schmeiserem a dával do prázdné – 1:1. Minutu před půlí se po skrumáži dostal míč k Papouškovi, který zamířil z velkého vápna přesně k tyči – 2:1.

Úvod druhé půle byl z říše děsu. Namísto potvrzení vedení nacentroval ve 47. minutě Krpata a Jedlička hlavou pohodlně srovnal – 2:2. Za čtyři minuty chyboval v rozehrávce Hrmo, Kroutil nabídnutou šancí nepohrdl – 2:3. V 65. minutě střídající Kočí nestíhal unikajícího Starého, a ten zvýšil na 2:4 pro Holice. Závěrečné pokusy o srovnání, které končily i na tyči hostí byly neúspěšné, a tak hráči domácích musejí hodně zpytovat svědomí za promarněnou příležitost posunu v tabulce do klidnějších pater.

SK Semily:

Koudelka – Hartman, Hrmo, Brett, Bohatý – Hájek (46. Ševčík), Vlach – Vrchovský (64. Kočí), Papoušek, Veg (64. Černý) - Buček

Fakta:

Branky: 38. Buček, 44. Papoušek - 22. Krpata, 47. Jedlička, 51. Kroutil, 65. Starý

Rozhodčí: Kazda – Novotný, Haleš, DS: Krčín, ŽK: 1:0. Diváků: 180

V příštím 24. kole zajíždí SK Semily na půdu FK OEZ Letohrad. Hraje se v sobotu 4.5. 2013 od 17-00 hodin.