1.FK Nová Paka - SK Semily 2:1 (0:1)
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 21 Květen 2013 19:15

26. kolo divize C hráno 18.5. 2013 na atleticko-fotbalovém stadionu v Nové Pace.

Do utkání lépe vstoupili hosté a ve 20. minutě se po pěkné kombinaci trefil Papoušek. Domácí kontrovali akcí Jandy, ale Froněk v koncovce úspěšný nebyl. Semilští mohli dokonce vést o dva góly, když brankář Klíma špatně rozehrál, ale překvapený semilský útočník vypálil míč vysoko nad novopackou branku.

Ve druhém poločase domácí zjednodušili hru a více se tlačili do koncovky. V 62. minutě Janda přesně našel Povra, který obešel i semilského gólmana Koudelku a zakončil do prázdné branky. Pět minut poté Bažík předvedl fotbalovou parádu, když trestný kop zakroutil míč z přímého kopu do levého horního rohu Koudelkovy svatyně.

Hosté se snažili alespoň o vyrovnání a v jednom případě byli blízko, když obránce Faitl vypíchnul míč semilskému hráči těsně před samostatným postupem na domácí branku. V 78. minutě byl v semilském pokutovém území přistrčen Janda. Rozhodčí Blaschke nařídil penaltu, kterou ale Koudelka Jislovi vychytal! Domácí už přesto svou výhru uhlídali.

„Chtěli jsme získat v posledních pěti kolech 9 bodů, to platí i nadále. Pokud se chceme v divizi zachránit, tak musíme doma porazit Turnov i Nový Bydžov a venku porazit Mšeno nebo Kutnou Horu. Bude to hodně těžké, ale pořád to máme ve svých rukách," řekl k nadějím Semil na záchranu jejich trenér Miroslav Procházka. Zdroj: www.nasepojizeri.cz

SK Semily:

Koudelka - Hrmo, Vlach, Brett, Bohatý (72. Vrchovský) - Hájek, Papoušek - Veg, Černý, Kočí (46. Hartman) - Buček (65. Ševčík)

Fakta:

Branky: 62. Povr, 67. Bažík - 18. Papoušek

Rozhodčí: Blaschke, Diváci: 110

V příštím kole SK Semily hostí v derby FK Pěnčín/Turnov. Hraje se v sobotu 25.5. 2013 od 17-00 hodin.