SK Semily – FK Pěnčín/Turnov 2:3 (0:1)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 27 Květen 2013 09:02

27. kolo divize C hráno 25.5. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích

Okresní derby rozsoudilo hosty k téměř jisté záchraně a domácí k návratu do krajského přeboru. Ve velmi kvalitním zápase by si body zasloužily oba mančafty, nutno však uznat že hostující turnováci byli o ten jeden gól lepší.

V úvodu se zastřeloval ze za vápna Papoušek, Kamisch jeho střelu kryl. Stejný hráč vypustil dělovku z voleje o deset minut později, brankař FKP gólovou střelu neuvěřitelně u tyče vytáhl. Nedáš – do…, jak typické pro Semily platilo i v utkání s Turnovem, po Papouškově střele Petřík vybídl V. Hurta, který podél Koudelky pohodlně uklidil – 0:1. Ve 24. minutě Havlínovu střelu vytěsnil brankař Semil. Ve 33. minutě vybízel centrem do vápna V. Hurt Ježka, navrátivší se Brett jim akci překazil.

Na začátku druhé půle se zopakovali gólovou akci Petřík s Hurtem V. a Turnov vedl 0:2. Poté pálil agilní Papoušek, Kamisch vyrazil a odražený balón poslal Buček mimo tři tyče. V 54. minutě unikal osamocený Ježek na Koudelku, mířil však nepřesně. O chvíli později byl v úniku Černý, nedovolený zákrok Havlína ve velkém vápně byl oceněn pokutovým kopem. Hrmo – 1:2. V 67. minutě dokonal svůj hattrick Vojtěch Hurt, když střelou z úhlu zvýšil na 1:3. Semily kontrovaly střídajícím Kázmerem v 79. minutě, který se trefil přesně z otočky – 2:3. V posledních deseti minutách si hosté vedení uhlídali a připsali si tak tři body v pojizerském derby.

SK Semily:

Koudelka – Hartman (77. Kázmer), Hrmo, Brett, Kočí – Papoušek, Vlach – Vrchovský

(63. Veg), Močkovský (46. Buček), Ševčík – Černý

FK Pěnčín/Turnov:

Kamisch – Hurt D., Novotný, Hybner, Havlín – Koťátko – Koubek (81. Vavřich), Bárta (90. Korček), Petřík, Hurt V. – Ježek (71. Benek)

Fakta:

Branky: 59. Hrmo z pen., 79. Kázmer – 16., 47., 67. Hurt Vojtěch

Rozhodčí: Dobrý – Kubr, Váňa, DS: Míka, ŽK: 1:4. Diváků: 400

V příštím 28. kole zajíždí SK Semily na půdu FK Jiskra Mšeno/Jablonec n. N.. Hraje se v sobotu 1.6. 2013 od 10-15 hodin.