SK Semily – RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:1 (0:0)
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 11 Červen 2013 17:46

29. kolo divize C hráno 8.6. 2013 na fotbalovém stadionu v Semilech - Podmoklicích

Utkání tradičních divizních soupeřů Semil a Nového Bydžova přineslo místy zajímavou podívanou. Hosté si odváží bod, ale ani ten jim nemusí stačit v boji o záchranu, domácí už měli jasno o sestupu už před tímto zápasem, takže pro ně remíza nic neřeší.

Ve druhém poločase měli více míč na kopačkách domácí, ale nedařilo se jim vytvořit finální příležitost a účinné nebyly ani trestné kopy Papouška, které neměl kdo zakončit. V 68. minutě velkou šanci nevyužil Papoušek, naopak z protiútoku hostů se po nenápadné akci prosadil Tlustý.

Domácí se snažili vyrovnat, ale podařilo se to až Papouškovi těsně před koncem. Obrátit skóre se už domácím nepodařilo, takže se body dělily.

SK Semily:

Koudelka - Hartman, Hrmo, Brett, Veg - Papoušek, Vlach (46. Ševčík) - Vrchovský, Hájek, Kočí (74. Močkovský) – Černý

Fakta:

Branky: 88. Papoušek - 69. Tlustý. Rozhodčí: Ulrych, ŽK: 2:5. Diváků: 110

V posledním kole zajíždí SK Semily na půdu Sparty Kutná Hora, a.s. Hraje se v sobotu 15.6. 2013 od 14-00 hodin.