Sparta Kutná Hora, a.s.. - SK Semily 4:1 (2:1)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 18 Červen 2013 18:20

30. kolo divize C hráno 15.6. 2013 na fotbalovém stadionu v Kutné Hoře.

Trenérský tým Semil nasadil v posledním zápase sezóny také mladé hráče z dorostu. Ti se zapojí v létě do přípravy na krajský přebor a nyní sbírali jedny z prvních zkušeností mezi dospělými.

V zápase šli do vedení domácí. Ve 23. minutě ale Papoušek svou typickou dalekonosnou střelou vyrovnal a začínalo se znovu. Zdálo se, že poločasový stav bude nerozhodný, ale Kutná Hora šla těsně před půlí opět do vedení.

Po změně stran se měl náhradní gólman Kumprecht co otáčet. Ve 48. minutě ale váhal při vybíhání a domácí útočník zdvojnásobil náskok. V závěru Kutná Hora přidala ještě 4. gól a dovedla duel k výhře.

„Odehrálo se utkání v přátelské atmosféře. Už o nic nešlo, čemuž odpovídalo také vycházkové tempo," řekl trenér SK Semily Procházka.

SK Semily:

Kumprecht – Čivrný (46. Rypl), Hrmo, Brett, Kočí (75. Špidlen) – Hájek, Papoušek – Veg (82. Hradecký), Močkovský, Hartman – Černý.

Fakta:

Branka SM: 23. Papoušek. Rozhodčí: Berka. Bez ŽK. Diváků: 110

Zdroj: www.krkonosskydenik.cz

Poděkování výboru SK Semily

Výkonný výbor SK Semily by chtěl touto cestou poděkovat všem za podporu ve své sportovní činnosti od A-mužstva po ty nejmenší. Velké díky patří všem dobrovolným trenérům a vedoucím, věrným fanouškům a v neposlední řadě obchodním partnerům klubu, zejména pak společnosti Charvát Axl, a.s., Železářství Metal Klazar, Elite Bohemia, Městu Semily a všem dalším sponzorům.

VV SK Semily se i přes sestup A-mužstva z divizní skupiny „C“ do krajského přeboru Libereckého kraje těší na další spolupráci se všemi jmenovanými v novém fotbalovém ročníku 2013/2014.

(lp - 17.6.2013)

Aktualizováno Úterý, 18 Červen 2013 18:24
 

©2019 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net