SK Semily – TJ Desná 2:1 (0:1)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 19 Srpen 2013 09:10

2. kolo krajského přeboru libereckého kraje (1. hrané) hráno 17.8. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

V úvodním kole krajského přeboru domácí Semily přivítali Desnou a k vidění byl zajímavý útočný fotbal se spoustou neproměněných šancí domácích, kteří svojí jalovostí v zakončení pěkně potrápili početné semilské publikum.

Zkraje zápasu Havlín zakončoval zbrkle mimo. Poté vybídl Buček Močkovského a po jeho přihrávce na Havlína odvrátil desenský Křemen. V 9. minutě po rohu Hrma pálil nad Hájek. Hosté se do šance dostali o minutu později, neúspěšným střelcem byl Kořínek. Následný pokus Močkovského skončil nad.Otřepané nedáš – dostaneš se stalo opět realitou. Po propadlém autu Kočího se míč dostal k Jechovi, který z vápna o břevno nedal Koudelkovi šanci – 0:1. Následné šance Bučka, Hájka a Šulce zůstaly nevyužity. V závěru první půle vychytal hostujícího Houbička Koudelka.

V úvodu druhé půle tečí odvracel střelu Šindeláře Močkovský. Stejný semilský záložník o minutu později v úniku přelomoval brankaře Desné, bohužel i s brankovou konstrukcí. Po dvojitém střídání v domácím dresu došlo k většímu oživení útočných šancí. Po zmarněných šancích Šulce a Bučka ze standardní situace rozvlnil ukázkově k tyči Hrmo – 1:1. Následné střely Bretta a Bučka míjeli těsně tyč. Rozhodnutí přišlo v poslední minutě zápasu. Buček s vybojovaným míčem přelstil gólmana hostí Doubka, předložil Vrchovskému, který uklidil do prázdné branky – 2:1.

SK Semily:

Koudelka – Hrmo, Brett, Klazar, Kočí – Šulc, Hájek (65. Vrchovský) – Havlín, Močkovský

(67. Veg), Vávra - Buček

Fakta:

Branky: 76. Hrmo, 90. Vrchovský – 21. Jech

Rozhodčí: Šťastný – Vokřínek, Poživil, DS: Langer, ŽK: 0:3. Diváků: 180

V příštím kole se utkají SK SEMILY na půdě nováčka se Sokolem Bozkov. U krápníku na Cihelném poli se hraje v sobotu 24. 8. 2013 od 17-00.