Sokol Bozkov – SK Semily 0:4 (0:3)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 25 Srpen 2013 15:10

Derby v Bozkově se hrálo jednoznačně pod taktovkou Semil.

3. kolo krajského přeboru Libereckého kraje (2. hrané) - Hráno 24. 8. 2013 na fotbalovém stadionu v Bozkově.

V prestižním derby blízkých týmů v krajském přeboru byl rozhodují výtečný vstup hostů do utkání. Prvních osm minut ještě bylo vše vyrovnané, ale pak přišla první větší šance, kterou využil semilský Hájek a domácí hra se doslova sesypala. Za dalších pět minut dorazil do branky centr ze strany Hrmo a definitivní ránu do vazu zasadil domácím ve 24. minutě třetím gólem Klazar. Bozkovští hráči už poté byli nervózní a místo přesných nahrávek raději volili nakopávané míče, které hostům stačilo zachytávat. Zbytek poločasu se tak hrál jednoznačně pod taktovkou Semil, které mohly přidat i další gól, například po standardní situaci, jenž zahrával Hrmo. Další semilské šance měli Šulc nebo Buček.

Po přestávce a střídání i přeskupení řad se Bozkov na začátku druhé půle dostal do několika šancí, ale kontaktní gól nepřišel. Po dalších 30 minutách navíc Semily definitivně potvrdily svou výhru čtvrtým gólem Šulce. Ani závěr zápasu nepřinesl pro Bozkov alespoň kýžený čestný úspěch.

„Připravili jsme se na malé hřiště i na soupeře. Čekal jsem od nich větší tlak a lepší výkon. Vstřelili jsme brzo branku a to asi rozhodlo. První gól byl totiž pro vývoj zápasu velmi důležitý, kdyby ho vstřelil Bozkov, tak se určitě chytil,“ uvedl dojmy z utkání semilský obránce Martin Kočí.

V příštím kole se utkají SK Semily na Městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích s týmem TJ Jiskra Mimoň. Hraje se v sobotu 31. 8. 2013 od 17 hodin.

Branky: 8. Hájek, 12. Hrmo, 24. Klazar, 76. Šulc.
Rozhodčí: Blaschke – Šťastný, Kovářová.
ŽK: 1:3. Diváků: 350.
Semily: Koudelka – Hrmo, Brett, Klazar, Kočí - Vávra (68. Vrchovský), Hájek, Šulc, Havlín – Buček (75. Hartman), Veg (80. Močkovský).
Bozkov: Maňák – Liďák (53. Krejčík), Červený, Burnus, Kobrle – Feri (37. Plátek), Jíra – Havel (64. Coufal), Mazánek, Makula – Nesvadba.

 

©2019 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net