SK Semily – Jiskra Mimoň 6:0 (3:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 02 Září 2013 07:18

4. kolo krajského přeboru libereckého kraje (3. hrané) hráno 31.8. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

Duel s nováčkem z Mimoňe byl v úvodu ve znamení pasivního dobývání soupeřovy branky, střely Hrma a Hájka pokryl brankař Machálek. Ve 25. minutě centr Hrma do vápna uklidil Močkovský – 1:0. Z pět minut bombu Havlína vyrazil Machálek, v dalších následných tutovkách neuspěli Vrchovský ani Hrmo. Ve 33. minutě po standardní situaci Hrma prodloužil Vrchovský na Klazara, který zvýšil na 2:0. Před koncem první půle po akci Vrchovský, Šulc přišel poločasový direkt v podání Bučka – 3:0.

Scénář hry ve druhém dějství okopíroval převážně tu první. Naladěný forvard Buček si v 52. minutě položil tři obránce hostů s brankářem a zvýšil – 4:0. Stejný hráč o chvíli později orazítkoval mimoňské břevno. V 67. minutě vysunul Močkovský Vávru, ten vybídl střídajícího Hartmana a skóre zápasu se zvýšilo na 5:0 pro domácí. V předešlé akci nahrávající Vávra tentokrát po akci Hradeckého a Hájka upravil na konečných 6:0. Gólovky v závěru zápasu v podání Šulce, Močkovského nebo Hartmana využity nebyly, a tak slabá Mimoň odjela ještě s přijatelným výsledkem.

SK Semily:

Koudelka – Hrmo, Brett, Klazar, Kočí – Hájek, Šulc – Vrchovský (58. Vávra), Močkovský, Havlín (68. Hradecký) – Buček (58. Hartman)

Fakta:

Branky: 25. Močkovský, 33. Klazar, 41., 52. Buček, 67. Hartman, 75. Vávra

Rozhodčí: Ginzel, ŽK: 0:0. Diváků: 190

V následujících dvou kolech SK SEMILY hrají na půdě soupeřů. V neděli 8. 9. 2013 od 17-00 v Pěnčíně u Turnova s FK Pěnčín/Turnov B, a opět v neděli, 15.9. 2013 od 17-00 na stadionu Jiskry Višňová.