FK Pěnčín/Turnov B - SK Semily 2:0 (0:0)
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 10 Září 2013 07:27

5. kolo krajského přeboru libereckého kraje (4. hrané) hráno 8.9. 2013 na fotbalovém stadionu v Pěnčíně u Turnova.

V okresním derby lídr krajského přeboru zajížděl na půdu béčka Turnova, předzápasové prognózy vzaly za své, Semily proti oslabenému týmu ostudně padly.

V úvodu se zastřeloval hrající trenér Turnova Josef Petřík, střela mířila mimo. Poté vyslal Čermák Korčeka, kterému střela také nesedla. V 15. minutě byl hrubě faulován semilský obránce Kočí, poté i brankař Koudelka, hra však plynula dál. Další faul turnovského Čermáka byl již – možná přísně potrestán červenou kartou za sražení unikajícího Vrchovského před vápnem soupeře. Následný standartní kop Semil však vyšuměl a předznamenal další vývoj zápasu. Promarněná šance osamoceného Močkovského toho byla důkazem. Další pokusy Hájka a Vávry vyšly nastejno.

Ve druhé půli zaúřadoval zkušený turnovský Zdražil. Nejprve po Brettově faulu v 57. minutě ve vápně domácích proměnil pokutový kop a o 13 minut později pěknou střelou rozhodl utkání. Pokusy Bučka a Šulce byly marné. Semily si z Pěnčína odváží velmi studenou sprchu.

V dalším venkovním zápase, neděli, 15.9. 2013 od 17-00, SK Semily hrají na stadionu Jiskry Višňová.

SK Semily:

Koudelka – Kočí, Brett, Klazar, Vávra – Hájek, Šulc – Havlín, Močkovský ( 46. Rypl), Vrchovský - Buček

Fakta:

Branky: 57., 70. Zdražil (FKP-T)

Rozhodčí: Linhart – Horák, Horáček, DS: Noháč, ŽK: 2:2, ČK: 1:0 (21. Čermák – T).