SK Semily – OS FK Sedmihorky 1:2 (1:2)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 23 Září 2013 10:06

7. kolo krajského přeboru libereckého kraje (3. hrané) hráno 21.9. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

Zápas promrhaných šancí. Zápasově dobře, efektivně mizerně. Proto se po devadesáté minutě radovali matadoři sedmihorští Mecl s Koubusem.

Úvod skvěle načal hráč číslo tři ve třetí minutě – Močkovský po uvolnění s přehledem překonal Koubuse – 1:0. Následující Bučkúv slalom uťal brankař sedmihoří. Následující únik Hartmana si sám forvard Semil sám pokazil. Stejná situace se po pěti minutách opakovala. Neproměněné šance kolory potrestal v 19. minutě hlavičkou hostující turnovák v dresu Sedmihorek Vavřich. Po ošklivém faulu bez potrestání na semilského Vávru (kotník) v 32. minutě uvolněný Koudelka Zbyněk překonal Koudelku Petra – 1:2. Semily poté hned dvakrát vystřídali a vylepšili hru. Brankař hostí byl ale proti.

Ve druhém poločase, (58. min.) hosté přišli o obránce Valentina, který po faulu na Bučka obdržel druhou žlutou a pakoval se do kabin. Tlak Semil byl poté velký, když nechytil Koubus, tak ho dvakrát zachránilo břevno.

„Jelikož neproměníme ty spousty šancí nemůžeme vyhrát. Herně kvalitně, ale ta koncovka je zoufalá“, uvedl po utkání kustod SKS Jaroslav Škovránek.

SK Semily:

Koudelka – Vávra (33. Hájek J.), Nechanský, Brett, Kočí – Šulc, Močkovský (63. Vrchovský) – Rypl (33. Hájek M.), Hartman, Havlín - Buček

Fakta:

Branky: 3. Močkovský – 19. Vavřich, 32. Koudelka

Rozhodčí: Novotný – Otava, Rais, DS: Vosika, ŽK: 4:8, ČK. 0:1 (Valentín), Diváků: 168

R.I.P.

Tomáš F I L I N G E R

Výkonný výbor SK Semily ve spolupráci s fans clubem Kravín touto cestou vyjadřují hluboké zarmoucení nad nečekaným skonem semilské volejbalové legendy.

V příštím kole SK Semily hrají v Hrádku nad Nisou. Utkání na Slovanu se hraje 29. 9. 2013 od 16-30.