Slovan Hrádek n. N. - SK Semily 1:3 (0:3)
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 29 Září 2013 17:58

8. kolo krajského přeboru libereckého kraje (7. hrané) hráno 28.9. 2013 na fotbalovém stadionu v Hrádku nad Nisou.

SK Semily se po nečekané ztrátě se Sedmihorkami chtěly bodově zmátožit, což se jim povedlo. Domácí sice měli lepší úvod a hosty zatlačili do defenzivy, ale svěřenci kouče Procházky postupem času nabrali na síle a utkání vyrovnali.

Bojovné, ale kombinační utkání načal penaltový faul na Hartmana, po kterém se trefil Havlín. Druhý gólový okamžik se odehrál ve 29. minutě. Šulc tísněný obráncem po sólu obešel i gólmana a skóroval, za následnou potyčku s domácím obráncem byl ale vyloučen a Semily tak dohrávaly v deseti.

přesto měly více ze hry a dominanci potvrdili těsně před pauzou, kdy přesný pas Bretta zakončil opět Havlín – 0:3. Hosté pak druhou půli mohli hrát v klidu. I v oslabení měli míč na kopačkách a zahazovali jednu šanci za druhou. Při Hrádku stála kupa štěstí, nakonec to ale byli právě domácí, kteří vstřelili poslední gól. Nulu brankáři Koudelkovi pokazil Rumler.

Jan Brett, asistent trenéra SK Semily: "I přesto, že jsme hráli v deseti, byli jsme lepší. Jakoby nám to vůbec nevadilo. Druhá půlka byla plejáda zahazování šancí. Co jsme nedali, toho by byla plná kára cikánova železa. Domácí byli nervózní, nic jim nevycházelo a nakonec dohrávali také v deseti. My jsme zaslouženě vyhráli, co nyní chceme potvrdit ve třech následujících domácích utkáních", uvedl po utkání Jan Brett, asistent trenéra SK Semily.

SK Semily:

Koudelka – Špidlen (47. Vrchovský), Nechanský, Brett, Kočí – Šulc, M. Hájek – J. Hájek (78. Rypl), Močkovský (34. Buček), Havlín – Hartman

Fakta:

Branky: 89. Rumler – 14. a 40. Havlín z pen., 29. Šulc

Rozhodčí: Řeháček ml. ŽK: 3:0. ČK: 1:1 (80. Hynek – 29. Šulc), Diváků 155

V příštím kole SK Semily hostí SK Skalici se hraje v sobotu 5. 10. 2013 od 16-30.