SK Semily – SK Skalice 3:4 (2:2)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 07 Říjen 2013 07:50

9. kolo krajského přeboru libereckého kraje (8. hrané) hráno 5.10. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

Semilští trpí neproměňováním šancí, tresty vyloučených a zraněním hráčů. Kouč Procházka se proto musel obejít bez pěti hráčů základní sestavy, přesto jeho tým hosty přehrával, ale po chybách prohrál s nudnou Skalicí u České Lípy.

Zkraje pálil Michal Hájek vedle tyče branky Řezáče. V deváté minutě zahrával standartku Michal Hájek, jeho nabídkou Buček hlavičkou na přední tyč nepohrdl – 1:0. Srovnáno bylo po necelé půlhodině hry, Nevrlý centroval, kanonýr hostí Soukup se hlavou nezmýlil – 1:1. Poté vylapal Koudelka Hostujícího Martínka. Následný protiútok korunoval gólem Buček – 2:1. Do kabin se přesto šlo za nerozhodného výsledku, ve 41. minutě podél Koudelky trefil Baťka – 2:2.

Vstup do druhé půle měli lepší hosté zásluhou branky k tyči Nevrlým – 2:3. Několik následujících promarněných šancí semilského mladíka Kysely byly k pláči. Srovnání zajistil v 77. minutě matador v černobílém dresu Martin Kočí – 3:3. Další neproměněné šance Semil jakoby předznamenaly následující zkázu, kterou dokonal v 88. minutě hostující Martínek – 3:4.

„Hra vůbec nebyla špatná, ale stejně jako se Sedmihorkami nedáme ani ty nejvyloženější šance. Je to škoda. Mohli jsme mít o šest bodů víc a prohánět Višňovou v čele. Musíme za týden Arsenal jednoznačně porazit“, uvedl bezprostředně po utkání skalní fanoušek SKS Pavel Jodas.

SK Semily:

Koudelka – Vrchovský, Nechanský, Brett, Kočí – Hájek M., (61. Klazar), Havlín – Hájek J. (76. Kázmer), Močkovský, Kysela (61. Hartman) – Buček

Fakta:

Branky: 9., 35. Buček,77. Kočí – 27. Soukup. 41. Baťka, 52. Nevrlý, 88. Martínek

Rozhodčí: Šmíd – Linhart, Hanousek, DS: Horáček, ŽK: 3:2, Diváků: 123

V příštím kole SK Semily hrají opět doma, tentokrát s ARSENALEM Česká Lípa. Původně utkání, které mělo být hráno na půdě soupeře bylo z organizačních důvodů přeloženo do Semil. Hraje se 12. 10. 2013 od 16-00.