SK Semily – ARSENAL Česká Lípa s.r.o 1:0 (0:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 14 Říjen 2013 11:19

10. kolo krajského přeboru libereckého kraje (9. hrané) hráno 12.10. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

Sedmihorky, Skalice, málem i Česká Lípa. Neproměněné šance v domácích zápasech stojí semilské důležité body. V zápase s Arsenalem ČL (loňským účastníkem ČFL) však naštěstí zafungovalo obvyklé klišé čapouna z dohrána: „kýžený gól domácích přišel až v samotném závěru utkání, no zaplať pán bůh za to“.

V 6. minutě po centru Hartmana hlavičkoval Kázmer do břevna překonaného Klucha, následnou akci zakončoval Hájek M. hlavou mimo. Ve 14. minutě vybídl agilní Močkovský Kázmera, kterého ve vápně nedovoleně srazil Mitáč. Následný pokutový kop slabou ranou k tyči, kterou vystihl Kluch pokazil Havlín. Za pár minut po závaru ve vápně českolipských nedokázal proměnit svoji šanci Vrchovský. Před koncem první půle pálil z hranice velkého vápna Havlín, střela však mířila cirka tři decimetry vedle pravé tyče Klucha. Omlazený Arsenal předváděl sympatický fotbal, do vyložené gólovky se však v prvních 45-ti minutách nedostal. To Semily spálili v závěru poločasu další „tisíciprocentní“. Rozehrával Hájek M., před bránu poslal balón Havlín, zívající bránu soupeře nechal být hlavou ke kravínu Kázmer.

Hosté se v úvodu druhého dějství osmělili a gólovou příležitostí po centru Picka pohrdl hlavou Šlechta. V 55. minutě po příhře Hartmana pálil mimo Hájek M. Po chvíli vychytal Koudelka Šlechtu. O dalších šancích Semil, ať malých nebo velkých se nemá cenu rozepisovat, neboť by tím jen víc trpěl fanoušek černobílých. Pět minut před koncem však unikl po pravé straně střídající Hájek J., načasovaným centrem ve vápně našel Hartman, a ten hlavičkou po pravé straně brankaře Klucha rozvlnil – 1:0. Následný vykopnutý Kyselův pokus z brankové čáry českolipských už tak domácí nemusel trápit, jelikož po zásluze a po delší době mohli oslavit tři body.

SK Semily:

Koudelka – Kočí, Brett, Klazar, Nechanský – Hájek M. – Havlín, Močkovský (76. Seifert), Hartman – Kázmer (67. Kysela), Vrchovský (46. Hájek J.)

Fakta:

Branky: 85. Hartman, ve 14.m neproměnil PK Havlín (SM)

Rozhodčí: Šťastný – Horák, Horáček, DS: Jeřábek, ŽK: 3:0, Diváků: 140

V příštím kole SK Semily hrají doma v řádném termínu s mužstvem od Máchova jezera TJ Doksy. Hraje se 19. 10. 2013 od 15-30 na podmoklickém stadionu.