SK Semily – TJ Doksy 2:1 (0:0)
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 20 Říjen 2013 18:27

11. kolo krajského přeboru libereckého kraje (10. hrané) hráno 19.10. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

Ve třetím domácím po sobě jdoucím utkání narazily Semily na kvalitní mančaft od Máchova jezera. Tradičně neproměněné šance z úvodu, vedení hostů a obrat v podobě halva Vojtěcha Havlína byly hlavními znaky kvalitního utkání.

Jako první se zastřeloval po návratu (zranění) Jura Hrmo, jeho střela z vápna těsně minula branku Kotyka. Následné minuty se převážně odehrávaly před vápnem hostí. Přehozeného brankaře Kotyka z 21. minuty zachránil obránce Šťastný. Ve 23. minutě šikovný hostující Záleský vybídl Vacka O., kterému střelu srazil na roh Kočí. Velkou šancí pohrdl ve 30. minutě Hrmo po centru Nechanského, osamocený ze třech metrů pálil nad branku Kotyka. Ve zbytku první půle byly k vidění další neúspěšné pokusy domácích.

Do druhé půle domácí nadvakrát vystřídali, nebezpečí však hrozilo od hostů. Nejdříve střílel mimo Vacek O.. Poté trefil tyč domácích Záleský, odražený balón tak tak polapil Koudelka. Následný centr jinak skvělému Koudelkovi vypadl a Kolařík mířil do prázdné – 0:1. Za dvě minuty se uvolnil Havlín a z hranice velkého vápna vymetl levou šibenici Kotykovy brány – 1:1. Následně svojí pracovitostí vybojoval míč mezi dvěma obránci hostí Vrchovský, vybídl Havlína, a ten si svoji úvodní branku dokonale zopakoval – 2:1. Ke konci utkání hosté oslabeni o vyloučeného Kolaříka už síly na zvrat neměli, zápas tak skončil výhrou SK Semily.

SK Semily:

Koudelka – Nechanský (46. Hájek J.), Klazar, Brett, Kočí – Hájek M. – Vrchovský, Močkovský (46. Seifert), Havlín – Hrmo - Hartman

Fakta:

Branky: 59., 63. Havlín – 57. Kolařík

Rozhodčí: Kadlec – Neugebauer, Pekař, DS: Noháč, ŽK: 4:3, ČK: 0:1 Vaňátko (D),

Diváků: 115

V příštím kole zajíždí SK Semily na UMT Doubí u Liberce. Hraje se v sobotu 26.10. 2013 od 14-30 hodin.