Sokol Doubí (LBC) - SK Semily 0:2 (0:0)
Napsal uživatel Administrator
Středa, 30 Říjen 2013 12:10

12. kolo krajského přeboru libereckého kraje (11. hrané) hráno 26.10. 2013 na UMT v Doubí u Liberce.

Na umělé trávě v Doubí sehrály Semily poměrně pohodové utkání. Aspirant na vedoucí pozici měl utkání pod kontrolou. V prvním poločase ale nedokázal šance dovést ke kýženému konci. Do druhé půle poslal trenér Procházka na hřiště dva nové hráče, kteří k vítězství dopomohli. Dvakrát se dokázal s přehledem prosadit nejlepší pracovník kolory v zápase útočník Kázmer, navíc další příležitosti opět vyzněly do ztracena.

„Kombinačně jsme byli jasně lepší, navíc domácí ke konci odpadli i fyzicky. Největší radost mám ze zapracování šestnáctiletého Seiferta, který odvedl solidní práci. Jsme v kontaktu s vedoucí Višňovou, to mě těší. Mohli jsme vyhrát i více, ale 2:0 stačí,“ řekl trenér Semil Miroslav Procházka. Zdroj: www.krkonosskydenik.cz

SK Semily:

Koudelka – Nechanský, Klazar, Brett, Hrmo – M. Hájek, Seifert (75. Vrchovský) – Rypl (46. Kázmer), Močkovský (46. J. Hájek), Havlín – Hartman.

Fakta:

Branky: 57., 80. Kázmer

Rozhodčí: Horák Robin, Diváků: 101

V příštím kole, posledním domácím v podzimní části KP, hostí SK Semily na svém stadionu v Podmoklicích FK Jiskra Mšeno/Jablonec nad Nisou. Hraje se v sobotu 2.11. 2013 od 14-00 hodin.