SK Semily – FK Jiskra Mšeno/J.n.N. 4:4 (1:2)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 04 Listopad 2013 11:43

13. kolo krajského přeboru libereckého kraje (12. hrané) hráno 2.11. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

V tradičním duelu s ex-divizním Mšenem byla k vidění velká přestřelka ve které místy hosté hodně sahali po třech bodech, domácí avšak nezměrnou bojovností vybojovali alespoň bod. Mužstvo Semil se tak se ctí rozloučilo se zesnulým malým Velkým mužem, glosátorem podstatného, panem Jaroslavem Holubem.

V úvodu hlavičkoval nad bránu mšenské gruzínské akvizice Kobachidzeho po trestu navrátivší se Šulc, poté hosté zazdili dvě gólovky v podání Krejčíka. Uvedený to napravil v minutě osmnácté když překonal Koudelku – 0:1. Přímý kop o minutu později v podání Hrma mířil mimo. Ve 23. minutě se střelecky nezadařilo hostujícímu Mrklasovi. Podobně si vedl poté Kázmer, stejně jako nepřesně hlavičkující Vrchovský. V 31. minutě byl nedovoleně ve vápně hostí atakován Hartman, následný pokutový kop s přehledem proměnil Hrmo – 1:1. Hosté se opět ujali vedení taktéž z pokutového kopu, úspěšným střelcem byl Krejčík – 1:2. Avšak hodnocení souboje před penaltou v podání mšenského trenéra bylo více než úsměvné: „ sám nevím za co“.

Druhý poločas byl plný gólových příležitostí a proměněných šancí. Hosté zvýšili vedení zásluhou Jirouška v 73. minutě – 1:3. Poté kontroval semilský Šulc – 2:3. Jirouškovi se to zřejmě nelíbilo, tak přidal – 2:4. To už byl na hřišti střídající Močkovský který doklepl do Kobichadzeho brány a zdramatizoval na – 3:4. Rozuzlení přinesla 88. minuta když agilní Šulc stanovil definitivní, zřejmě zasloužené skóre 4:4.

SK Semily:

Koudelka – Hrmo, Brett, Klazar, Kočí – Hájek M. – Šulc, Havlín, Vrchovský (64. Hájek J.) – Hartman (76. Močkovský), Kázmer (64. Kysela)

Fakta:

Branky: 31. Hrmo z pen., 77., 88. Šulc, 85. Močkovský - 18., 45. z pen. Krejčík,

73., 84. Jiroušek

Rozhodčí: Nádeník – Linhart, Vachek, DS: Průcha, ŽK: 0:1, Diváků: 100

V příštím kole, posledním v podzimní části KP, zajíždí SK Semily na půdu beznadějně posledního nováčka v KP SK Mírová pod Kozákovem. Na hřišti v Sekyrkových Loučkách se hraje se v sobotu 9.11. 2013 od 14,00 hodin.