Výsledkově se v přípravě nedaří
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 10 Únor 2014 08:45

FC Nový Bor – SK Semily 3:1 (2:0)

Už ve středu 5.2 2014 odehráli semilští fotbalisté utkání proti diviznímu Novému Boru. Favoritovi byli zpočátku rovnocenným soupeřem, ale po dvaceti minutách se dvakrát prosadila zahraniční akvizice domácích Djedje Victorie. Na začátku druhé části si dokonce hosté vypracovali tlak a výsledkem bylo v 56. minutě snížení na 2:1. To po faulu na Hrma proměnil nařízený pokutový kop sám Hrmo. V 87. minutě zastavili domácí jeden z útoků, rychle rozehráli dopředu, hned za půlící čarou si zpracoval míč střelec prvních dvou gólů a přesně z velké dálky obstřelil gólmana Koudelku - 3:1.

„Sehráli jsme proti Novému Boru kvalitní utkání s důrazným soupeřem, které je zkušeností pro naše mladé hráče," dodal k utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branky: Djedje Victorie 3 - Hrmo z penalty. Rozhodčí: Řeháček. Diváků: 30.

Sestava Semily: Koudelka - Hrmo, Kupka, Brett,. Bohatý - Šulc, Hájek - Vrchovský, Močkovský, Hradecký - Hartman.

Střídali: Grebeníček, Kočí, Kysela.

SK Semily - Košťálov 2:4 (1:1)

Tým Košťálova si v zápase hraném na lomnické umělé trávě překvapivě vytvořil více šancí než Semily a po zásluze zvítězil.

„Chyběla nám bojovnost ve středu hřiště, takže Košťálov si vytvářel více šancí a byl v zápase lepší než my," komentoval zápas asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branky SM: Hrmo, Šulc

SK Semily: Rulc - Kočí, Hrmo, Brett, Bohatý - Trč, Šulc, Horák I., Hradecký - Močkovský, Kysela.

Střídali: Grebeníček, Hájek, Hartman, Horák II