Přípravné zápasy
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 10 Březen 2014 09:56

Frýdlant - Semily 4:1 (2:0)

Do Frýdlantu odjeli semilští trenéři se zdecimovanou sestavou 11 hráčů vinou zranění, nachlazení i zaměstnání. Na hrotu se na zkoušku objevili hráči z Mírové - Žabokrtský a Tokan.  Od 28. minuty si navíc hosté vyzkoušeli hru v oslabení, když se hned tři hráči zranili, a při nemožnosti střídání, dohrávali v osmi hráčích.
„Těžko se mi k tomu něco říká. Jeli jsem v omezené sestavě, protože současně hrálo i béčko a dorost, takže jsme nemohli využít ani tyto hráče. Brankář Koudelka u nás definitivně končí a přestupuje do Ruprechtic, takže musíme vyřešit post brankářské jedničky," řekl k zápasu trenér SK Semily Miroslav Procházka.
Branka Semil: Bohatý. Sestava Semil: Rulc - Vrchovský, Brett, Hrmo, Bohatý - Močkovský, Hradecký, Šulc, Landiga - Žabokrtský, Tokan.

Lomnice n. P. – SK Semily 3:2 (2:0)

Po akci Heřmanského mířil přesně Vávra a domácí v 15. minutě vedli 1:0. Za dalších 10 minut vypracoval šanci J. Ďoubalík a znovu Vávra zvyšoval na 2:0. Ve druhém poločase se hosté přece jen vzpamatovali a dokázali brankami Bretta a Horáka vyrovnat na 2:2. V předposlední minutě ale utekl Vohnout, a Tolvaj zajistil domácí výhru.
Semilští nastoupili kvůli množství omluvenek s torzem kádru s mnoha hráči B týmu, kteří pár hodin předtím vyhráli 2:1 nad dorostem Železného Brodu a toto další utkání museli odehrát bez střídání. „Byli jsme rádi, že nám z 90 procent pomohli hráči z béčka. Potýkáme se s marodkou, kterou jsme už dlouho nezažili, ale nechtěli jsme utkání bez náhrady odřeknout," řekl stručně k utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett.
Branky: 15. a 25. Vávra, 89. Tolvaj - 65. Brett, 75. Horák. Lomnice: Jezdinský - T. Ďoubalík, Drábek, Kraus, Sedlák - Vavrinec (46. Fedorko), J. Ďoubalík, Vohnout, Fišar - Vávra, Heřmanský (46. Tolvaj). Semily: Kumprecht - Kvapil, Kupka, Brett, Kočí - Hradecký, Horák, Šulava, Kubáček - Tokan, Vojta.
VTJ Rapid Liberec - SK Semily 5:3 (5:1)
Hosté se konečně v přípravě sešli v lepším složení. Domácí vedli, ale za Semily vyrovnal Havlín na 1:1, pak po školáckých chybách domácí zvýšili na 5:1 a hostům hrozil debakl. Naštěstí ve druhém poločase se zmátožili a dvěma brankami snížili. „S výkonem ve druhém poločase jsme konečně byli spokojení, navíc jsme nastřelili ještě břevno a tyč, takže jsem nebyli daleko od vyrovnání," řekl k zápasu asistent trenéra SK Semily Jan Brett.
Branka Semil: Havlín 2, Tokan. Sestava Semily: Kumprecht - Kočí, Hrmo, Brett, Bohatý - Hradecký, Horák, Šulc, Tokan - Havlín, Žabokrtský. Střídali Landiga, Hartman, Kysela.