Pohár LKFS Velké Hamry – SK Semily 2:1 (1:0)
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 22 Březen 2014 10:06

Tým Velkých Hamrů si poradil s třetím týmem krajského přeboru aneb po nepovedené herní přípravě nevyšla Semilským ani ostrá zkouška před prvním mistrovským zápasem s Bozkovem.

První branku zápasu vstřelil stoper Matocha, který tak nelitoval svého 70 metrového sprintu, po němž s přehledem po přihrávce Horvátha překonal nového brankáře Semil Opatřila. Semily měly v první půli dvě velké šance, ovšem tu první zmařil výborným zákrokem Husnik, druhou Kysela zazdil.

Druhý poločas začaly Hamry skvěle. Po deseti minutách dostal od Holmana přihrávku do běhu Miček, jemuž rána perfektně sedla a Hamry vedly 2:0. Alespoň trochu hosté zkomplikovali situaci domácím v 70. minutě, kdy brankář Husnik fauloval střídajícího Tokana a nařízenou penaltou nepohrdl Havlín. Poté se 20 minut Semiláci snažili o vyrovnání, avšak nepřesné přihrávky neumožnily zrod nějaké větší šance.

Branky: 21. Matocha, 55. Miček - 70. Havlín. Rozhodčí: A. Brož - Šmíd, Barcuch. ŽK: 3:0. Diváci: 40.

Velké Hamry: Husnik - Průcha, Řezáč, Matocha, Jiříkovský - Vít (72. Pavelka), Mihálik, Krejčí - Holman - Miček (60. Malý), Horváth (90. Morávek).

SK Semily: Opatřil - Kočí, Hrmo (70. Vrchovský), Brett, Bohatý - Hradecký (60. Kubáček), Šulc, Horák, Hartman - Kysela (60. Tokan), Havlín.