SK Semily – Sokol Bozkov 1:2 (0:1)
Napsal uživatel Administrator
Středa, 26 Březen 2014 12:52

16. kolo krajského přeboru libereckého kraje hráno 22.3. 2014 na městském fotbalovém stadionu v Semilech - Podmoklicích.

Do „derby“ připravili domácí dvě „last minute“ posily v podobě Štěpána Zonygy a Vojtěcha Hurta, kteří oživili hru domácích, v zápase se hrál po fotbalové stránce takřka vyrovnaný fotbal, avšak hostující Bozkov byl o jeden gól lepší.

Úvodní gól obstaral hostující Aster, když po akci zavánějící ofsajdem přelomoval vyběhnuvšího Kumprechta – 0:1. Ve 20. minutě po střetu brankaře hostí Maňáka, byl ošetřován útočník domácích Kysela a jako by tím předznamenal zápas plný tvrdých soubojů. Ve 37. minutě centroval Havlín zprava, Kysela se v pádu hlavou neprosadil. Na konci první půle měl slibnou příležitost Aster, mířil však těsně mimo.

Střelce úvodního gólu ve velké příležitosti vychytal v 53. minutě semilský Kumprecht. Za chvíli se po rohu ve skrumáži ve vápně Semil prosadil Feri – 0:2. V 60. minutě přesně centroval střídající semilský Horák, Hurt hlavičkoval těsně mimo. Podobná akce se opakovala o šest minut později, tentokrát zasáhl výborně bozkovský Maňák. V 71. minutě stáhl Kobrle ve vápně Horáka a z nařízené penalty korigoval Hrmo – 1:2. Tentýž hráč byl o pár chvil odnesen na nosítkách s poraněným kolenem – velká ztráta pro domácí v závěrečném tlaku, kdy hosty třikrát podržel výborně chytající gólman Bozkova Maňák.

SK Semily:

Kumprecht – Kočí, Hrmo (76. Vrchovský), Brett, Bohatý – Hradecký (46. Horák), Šulc, Zonyga, Hurt – Kysela (46. Hartman), Havlín

Fakta:

Branky: 71. Hrmo z pen. – 13. Aster, 59. Feri

Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 3:5, ČK: 0:1 (Kobrle - B), Diváků: 240

V příštím kole zajíždí SK Semily na půdu Jiskry Mimoň. Hraje se v sobotu 29.3. 2014 od 15,00 hodin.