Semily – Turnov B 3:1 (2:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 07 Duben 2014 09:12

Malé derby mezi Semilami a rezervou Turnova se stalo největším tahákem třetího jarního kola na krajských kolbištích. Mírně favorizovaní byli před zápasem hosté, ale kolora, posílená o útočníka Ježka přicházejícího právě z Turnova, utkání ovládla.

Úvod patřil hostům, ale zatímco Havel svůj únik neproměnil, Semily se radovaly. V osmé minutě se prosadil po autovém vhazování Bohatý, čím otevřel skóre zápasu. Hosté byli zaskočeni, přenechali iniciativu koloře, která po většinu zápasu byla lepším týmem. Domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou a už ve 20. minutě se prosadil navrátilec Ježek. Výsledkem 2:0 pak skončil první poločas.
Po změně stran hosté zabrali. Byli aktivní a chtěli vývoj naklonit na svou stranu. Po hodině hry se po standardní situaci prosadil Korček, ale to bylo vše co divizní rezerva stihla. Domácí zápas kontrolovali, obrana hostí měla velké problémy s Ježkem, který v 75. minutě duel rozhodl svou druhou trefou.

„Pro nás je to důležitá výhra, na kterou se pokusíme navázat příští týden s Višňovou. Myslím, že naše hra byla tentokrát poměrně koukatelná, mohli jsme dát i víc branek. Ale buďme skromní,“ pousmál se trenér SK Semily Miroslav Procházka.

„Nepropadli jsme fotbalově, ale chtěli jsme hrát kompaktně a bojovně, což se nesplnilo. Hlavně z nedostatku bojovnosti jsem zklamán. Po první brance jsme úplně vypadli z role. Celkově jsme propadli v obraně, což se nám nesmí stávat,“ řekl kouč Turnova B Josef Petřík.

Fakta – branky: 20. a 75. Ježek, 9. Bohatý – 60. Korček. Rozhodčí: Milner. ŽK: 1:2. Diváků: 200.
SK Semily: Kumprecht – Kočí, Šulc, Brett, Bohatý – Horák (70. Vrchovský), Zonyga, Hartman (82. Kysela), V. Hurt – Ježek (87. Hradecký), Havlín.
FK Pěnčín-Turnov: Hyka – Tvrdý, Nedošetko, Šteffan, Kratochvíl – Kunst, Škréta – Bezemek (50. Šulc), Korček, Randák – Havel.

Aktualizováno Pondělí, 07 Duben 2014 09:14