SK Semily – Jiskra Višňová 2:0 (1:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 14 Duben 2014 07:36

19. kolo krajského přeboru libereckého kraje (17. hrané) hráno 12.4. 2014 na městském fotbalovém stadionu v Semilech - Podmoklicích.

V utkání kola, kdy se utkal první z druhým z tabulky byly domácí Semily jasně lepším týmem, a jakoby „unaveného“ soupeře přehrávaly a stáhly náskok v tabulce na prvního na tři body.

Klid do řad domácího mužstva přinesla už třetí minuta, když Havlín z hranice malého vápna doklepával za záda překvapeného Zajíčka – 1:0. V 10. minutě vytáhl Zajíček Ježkovu střelu z cca 18-ti metrů. Po chvíli nebezpečně pálil stoper Šulc, brankař hostí s pomocí břevna odvrátil na roh. Po půlhodině hry si nešťastně přivodil svalové zranění obránce Bohatý, kterého nahradil Vrchovský. Ve 36. minutě střelu střelce Ježka z vápna vyrazil Zajíček. Ojedinělou akci hostí obstaral Petr Soukup (bývalý útočník Semil 2003-4), jeho střela však skončila nad Kumprechtovou bránou.

I úvod do druhého poločasu domácí koloře vyšel. Po individuální akci Hartmana z 50. minuty dorážel Ježek – 2:0. Hostům se dařilo prachbídně a tak byla k vidění hra takřka půli soupeře. V 72 minutě vykopával z prázdné brány za překonaným Zajíčkem Jakl. V 83. minutě se po rohu dostal k zakončení hlavou Ježek, jeho tečovaný pokus skončil na břevně. Domácí Semily pak mohly mrzet další neproměněné gólovou v závěru utkání.

SK Semily:

Kumprecht – Kočí, Šulc, Brett, Bohatý (31. Vrchovský) – Horák (82. Hradecký), Zonyga, Hartman, Hurt – Ježek, Havlín (75. Kysela)

Fakta:

Branky: 3. Havlín, 50. Ježek

Rozhodčí: Horák – Gizel, Pekař, DS: V. Langer, ŽK: 1:2, Diváků: 145

V příštím kole zajíždí SK Semily na půdu FK Sedmihorky. Hraje se v sobotu 19.4. 2014 od 17,00 hodin.