O.s. FK Sedmihorky - SK Semily 3:0 (1:0)
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 22 Duben 2014 08:07

20. kolo krajského přeboru libereckého kraje – 18. hrané hráno 19.4. 2014 na fotbalovém stadionu v Sedmihorkách - Karlovicích

V okresním derby se hosté nepotkali s top formou z minulých kol a domácím věnovali veškerý bodový zisk. Kaňkou zápasu byl bezbarvý a jednostranný výkon pana Ujky.

V páté minutě se nad bránu Kumprechta zastřeloval Špína. Ve 12. minutě vybídl Hurt Kočího, ten si povodil Marka, jeho zpětná do vápna však adresáta bohužel nenašla. Poté se černobílým nadvakrát zažlutilo, aby bylo jasno kdo je pánem na hřišti. Ve 24. minutě Havlínův přímý kop končí nad. Stejně se vede Hurtovovi o deset minut později. 43. minuta, ČK: Šulc, bez komentáře. Z následné standartky se trefuje Pařízek – 1:0.

V druhé půli se hosté snaží o vyrovnání, domácím viditelně dochází síly, ale pech a nemohoucnost je proti. Ježek s Havlínem mají smůlu, Hurtova střela končí na břevně Lamačovy brány, Horákův pokus je též neúspěšný. V 79. minutě Semily posílil 4-nohý černobílý Alík, ale ani ten hosty nespasil. V závěru utkání se domácí na dvakrát prosadili z brejků a výsledkově tak upravili zápas na konečných – 3:0.

SK Semily:

Kumprecht – Hartman, Brett, Šulc, Kočí – Hájek – Hurt, Zonyga, Horák (81. Tokan) – Havlín, Ježek

Fakta:

Branky: 44. Pařízek, 86. Špína M., 90+1 Petrlák

Rozhodčí: Ujka – Paulus, Tykva, ŽK: 2:5, ČK: 0:1 – 43. Šulc (SM). Diváků: 150

V příštím kole hostí SK Semily na svém stadionu Slovan Hrádek nad Nisou. Hraje se v sobotu 26.4. 2014 od 17,00 hodin.