SK Semily – Slovan Hrádek n. N. 0:0 (0:0)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 29 Duben 2014 12:34

21. kolo krajského přeboru libereckého kraje (19. hrané) hráno 26.4. 2014 na městském fotbalovém stadionu v Semilech - Podmoklicích.

V utkání s mužstvem z Hrádku nebyla k vidění žádná velká paráda, zápas poznamenala lajdácky neproměněná penalta Vojty Havlína. Po ní už domácí marně dobývali branku hostí.

V úvodu se hosté na 2x zastřelovali nad. V 17. minutě po nezaviněném souboji Hurta s Vinšem byl druhý jmenovaný odvezen sanitkou s podezřením na zlomeninu bérce. Dále se Hurtovi nedařilo, jeho dva pokusy skončily nad. V 38. minutě unikajícího Ježka ve vápně srazil Brožík, následnou penaltu zazdil Havlín.

Hosté se v druhé půli osmělovali, pokusy Skrbka a Rumlera pokryl dobře chytající semilský Kumprecht. V 68. minutě brejk hrádeckého Skrbka opět vychytal Kumprecht. Semily se v této době dostávaly pouze po vápno hostí a nebylo jim souzeno.V 73. minutě Havlínova střela byla tečována, gólman Vašíček vyrazil před sebe, dorážku Ježka zblokoval obličejem na roh Hnízdo. Poté unikl nejlepší hráč kolory bek Kočí, Havlín po jeho centru hlavičkoval mimo.

„Klukům se to dnes opět nepovedlo, bylo to podobné jako před týdnem se Sedmihorkami. Teď jedeme 3x ven k České Lípě, a tam už musíme víc bodovat“, uvedl bezprostředně po utkání fanoušek SKS pan Michal Sudek ml..

SK Semily:

Kumprecht – Kočí, Zonyga, Havlín, Sládek – Hájek, Brett – Horák, Tokan (62. Žabokrtský), Hurt - Ježek

Fakta:

Rozhodčí: Kadlec – Vachek, Urbánek, DS: Šlechta, ŽK: 5:3,

Ve 38. min. neproměnil Havlín (SM) PK, Diváků: 110

V příštím kole zajíždí SK Semily na půdu FK Skalice u České Lípy. Hraje se v sobotu 3.5. 2014 od 10,30 hodin.

(lp - 27.4.2014)

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net