Višňová – Semily 6:0 (2:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 15 Září 2014 14:43

Mezi prvním a druhým týmem loňského ročníku krajského přeboru se měl odehrát vyrovnaný zápas, opak byl však pravdou. Hostující mužstvo si totiž z Višňové odvezlo pořádný debakl.

Hosté přitom hlavně v první půli byli aktivnější a častěji u míče. Už v 6. minutě však napřáhl ke krásně ráně Soukup a otevřel skóre. Semilští byli opaření a hledali se. Za celé utkání si nedokázali vytvořit nadějnější brankovou příležitost. Domácí naopak ještě do přestávky zvýšili.
A po změně stran? Do čeho domácí kopli, to skončilo za zády brankáře Koudelky. Katem pro bezmocné Semily se stal zejména střelec Studnička, který jejich konto zatížil čtyřmi góly. Nakonec si pruhovaní odvezli potupný šestigólový příděl.

„Normální masakr. Sice jsme hráli fotbal, ale domácí stříleli góly. My jsme se vůbec neprosadili, Višňová naopak bojovala a výhru si určitě zasloužila. Trestala naše individuální chyby, ale selhal celý kolektiv. Hvězdy zhasly,“ komentoval utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Fakta – branky: 32., 51., 59. a 68. Studnička, 6. Soukup, 54. Dobrovodský. Rozhodčí: Horák. ŽK: 1:5. Diváků: 200. SK Semily: Koudelka – Hartman, Hrmo, Nesvadba, Kočí – Brett, Bína (75. Vrchovský) – Hájek, Rumler (62. Seifert), Hurt – Ježek (62. Kysela).