FK Baumit Jablonec juniorka - SK Semily 3:3 (2:2)

FK Baumit Jablonec jun. – SK Semily 3:3 (2:2)

Sestava Semil :Koudelka - Hrmo, Hájek, Nesvadba, Hartman - Brett, Bína - Hurt, Rumler, Hrstka - Ježek. Střídali Kočí, Grebeníček, Seifert.

Branky Jablonec: 6. vlastní, 15. Palatický, 51. Breda

Branky Semily: 29.Bína, 45.Rumler, 56.Hrstka

Mladíci BAUMITu šli brzy do dvoubrankového vedení, nejdříve si jeden z obránců Semil srazil do vlastní sítě centr Štemberka, po čtvrthodině hry přidal druhý přesný zásah jabloneckých barev Palatický. Jenže hosté se nevzdali, nejdříve střelou z dálky snížili a těsně před poločasem z penalty srovnali skore. Po změně stran šel do vedení Jablonec krásnou střelou Bredy, jenže semilští o pět minut později opět dokázali srovnat na konečných 3:3.Poslední půlhodinka byla jen o pohybu a důrazu od vápna k vápnu. Za zmínku stojí jen dva neproměněné úniky Hrstky a Hurta, kteří postupovali tváří tvář domácímu gólmanovi, který je vychytal.

Lodivod Baumitu Pavel Drsek nebyl s průběhem přípravného duelu spokojen. „Zápas se nám moc nepovedl. Soupeř tam měl zkušené hráče, naopak my jsme byli bez pohybu. Měli jsme hodně zkažených přihrávek, a když už jsme měli hrát dopředu, tak jsme hráli balon dozadu a to byla naše největší devíza,“ hodnotil duel se Semilami jablonecký kouč.

„Myslím, že výsledkem je zasloužená remíza pro oba. Hrál se dobrý zápas v dobrém tempu, dobrý soupeř a dobrý terén, co víc si přát," dodal k utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Aktualizováno Neděle, 08 Únor 2015 20:58