Skalice - Semily 0:2 (0:0)
Pondělí, 04 Květen 2015 18:37

V prvním poločase hráli domácí hodně důrazně a do šancí se ze Semilských dostali pouze Nesvadba a Ježek. Vedoucí celek tabulky rozhodl zápas ve Skalici až ve druhé části. V 59. minutě se trefil pěkně z dálky Vlach - 0:1. Domácí museli hru otevřít a hosté si vytvářeli brankové příležitosti z brejků. V 75. minutě se Koudelka vyznamenal při šanci Skalice a v protiútoku unikl Ježek. Byl podražen v pokutovém území a poté sám proměnil nařízenou penaltu. Konec zápasu si potom už hosté uhlídali.

„Těší mě, že máme šestý zápas s nulou z celkem sedmi jarních zápasů, kdy jsme jediný gól dostali v prvním kole. Je to zásluha zlepšené obranné činnosti celého mužstva. Ve středu nás prověří další zápas v krajském poháru ve Cvikově," podotkl trenér Semil Miroslav Procházka.

Branky: 59. Vlach, 75. Ježek z penalty. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 2:0. Diváků: 100. Semily: Koudelka - Hradecký (32. Liška), Brett, Nesvadba, Kočí - Bína, Hájek - Hartman, Rumler, Vlach - Ježek.