POHÁR: Cvikov – Semily 0:3 (0:0)
Neděle, 10 Květen 2015 20:45

Třetí kolo pohárového pavouka nezastihlo fotbalisty Semil v ideálním rozpoložení, když cestovali do Cvikova ve velmi oslabené sestavě. Po nudné první půli, v níž za hosty zahrozil nastřelenou spojnicí jen Rumler, se hra rozhýbala po změně stran.

Favorizované Semily, které na jaře jen vyhrávají, se ujaly vedení v 52. minutě, kdy šikovnou zpětnou přihrávku od Bíny zužitkoval Vrchovský. V dalších dvaceti minutách se pak dvakrát po přihrávkách Rumlera prosadil Ježek a kolora měla jistý postup. Nyní už spřádá plány na semifinále, v němž se střetne s Chrastavou.

„V první půli chyběla motivace. Hráli jsme vlažně, profesorsky, bez nasazení. Ve druhé jsme začali běhat, domácím naopak docházel kyslík, což znamenalo přesvědčivé vítězství," těšilo trenéra Semil Miroslava Procházku.

Branky: 66. a 75. Ježek, 52. Vrchovský. Rozhodčí: Tykva. ŽK: 1:1. Diváků: 80. SK Semily: Koudelka – Hartman, Brett, Nesvadba, Kočí – Bína, Liška – Vrchovský, Rumler, Vlach – Ježek (75. Maleček).

Aktualizováno Neděle, 10 Květen 2015 20:54