SK Semily - Arsenal Česká Lípa 1:0 (1:0)
Neděle, 10 Květen 2015 20:55

Utkání začalo za vydatného deště. Štěstím pro domácí bylo, že se hned ve 4. minutě trefil po samostatné akci Ondřej Vlach. Nikdo v té chvíli jistě nečekal, že to bude nakonec rozhodující branka. Domácí si totiž vypracovali další příležitosti, ale hned dvakrát je nevyužil Ježek, jednou Liška a jednou nezakončil dobře Vrchovský. Už v 15. minutě střídal zraněného zkušeného semilského obránce Hrma mladý Liška, ale odehrál utkání solidně.

Místo potvrzení náskoku se domácí i ve druhém poločase museli obávat vyrovnání. Semilským hráčům častokrát chyběl kousek k úspěšnému zakončení, dobře se proháčkoval dvakrát Rumler, ale akci nedokázal zakončit povedenější střelou. Jednou dokonce i přehodil gólmana hostů Chadrabu, ale minul branku. Domácím hráčům chyběl pohyb, za vlhka a na mokrém terénu se zřejmě už všichni těšili do šaten. V samotném závěru se hosté dostali v jedné z mála akcí až před semilskou branku, ale s evidentním faulem na brankáře Koudelku, takže jejich akce byla zastavena rozhodčím a skóre už se neměnilo.

„Po prvním poločase jsme mohli vést 4:0, ale místo toho to bylo jen o gól, scházel nám pohyb, a to se bohužel nezlepšilo ani ve druhém poločase. Citelně nám chyběli čtyři zranění hráči, jediné pozitivní z tohoto zápasu jsou pro nás tři body," řekl po utkání trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Branka: 4. Vlach. Rozhodčí: Horák - Pekař, Kowalik, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Semily: Koudelka - Hrmo (15. Liška), Brett, Nesvadba, Kočí (85. Motejlek) - Bína, Vlach - Vrchovský, Rumler, Hartman - Ježek.