Velké Hamry - Semily 3:4 (1:3)
Neděle, 24 Květen 2015 20:02

Hostům ke čtyřem zraněným ve čtvrtek na tréninku přibyl i gólman Koudelka, takže do branky musel nastoupit nečekaně Vrána. Přesto byli hosté od začátku utkání mírně lepší a vytvářeli si víc šancí. Už v 5. minutě po standardce zahrávané Hurtem trefil balon na přední tyči Havlín - 0:1. Domácí dokázali vyrovnat v 15. minutě také po standardní situaci zužitkované Průchou. Po pěti minutách už ale znovu vedli hosté, když se trefil Kočí po centru Ježka. Poločasové skóre pak uzavřel ve 41. minutě Ježek po individuální akci - 1:3.

Vstup do druhé půle měli domácí lepší a gólem Mička snížili na 2:3. Pak se dlouho žádná z šancí neujala, až v 82. minutě proměnil Ježek pokutový kop nařízený za faul na Hurta. Poté domácí ještě snížili Průchou na 3:4, ale Semilští už těsnou výhru v závěru ubránili.

„Chybějí nám čtyři hráči základní sestavy, teď nově navíc Koudelka. Přesto jsme byli v prvním poločase lepší a hra byla solidní. Závěr byl zbytečně vyhrocený a vyhráli jsme nakonec s odřenýma ušima," řekl po utkání trenér Semil Miroslav Procházka a zároveň připomněl následující program: „Ve středu nás čeká pohár v Chrastavě a poté v sobotu derby s Bozkovem. Bude to těžké, ale chceme samozřejmě vyhrát."

Branky: 15. a 84. Průcha, 47. Miček - 5. Havlín, 20. Kočí, 41. a 82. Ježek (druhá z penalty). Rozhodčí: Ujka, ŽK: 3:6. Diváků: 150. Semily: Vrána - Hartman, Brett, Nesvadba, Kočí - Bína, Rumler - Vrchovský (46. Hradecký), Hurt (90. Motejlek), Havlín (85. Liška) - Ježek.